No i jak mowilem![]()
http://www.dpreview.com/articles/can...mkii/page2.asp
Czekajcie sobie na tanie full frame dalej![]()
Szukaj
No i jak mowilem![]()
http://www.dpreview.com/articles/can...mkii/page2.asp
Czekajcie sobie na tanie full frame dalej![]()
aaa i jaz zwykle
• English
• German
• French
• Dutch
• Danish
• Finnish
• Italian
• Norwegian
• Swedish
• Spanish
• Simplified Chinese
• Japanese
Języki afrykańskie sa pomijane![]()
pozdrawiam Sebastian
http://www.canon.co.jp/Imaging/eos1d...sample_4e.html
pierwsze sample... nie sadzicie ze jest troche miekko?? szczegolnie twarz?
moze mam tylko takie wrazenie
Są miekkie. Podobniez jak 1D II Prawde mowiac nie widze szczegolnej roznicy pomiedzy starym 1Ds..a nawet wydaje mi sie ze sa nieco mniej ostre
zgadzam sie... a juz myslalem ze mnie ktos zlinczuje...![]()
A ja tam już chyba niedowidze bo jakiś specjalnych różnic pomiedzy najnowszymi aparatami nie widze - zwłaszcza że nie wiem najczęściej czy dane zdjęcie pochodzi prosto z aparatu czy jest dodatkowo obrabiane![]()
pozdrawiam Sebastian
Słuchajcie. Jak producent może wypuścić sample, które pokazywałyby mankamenty aparatu![]()
Demo zawsze wygląda różowo![]()
Pozdrawiam
Tomek
my tu wlasnie piszemy ze nie wyglada zbyt rozowo, a poprostu dosc miekko...
Zgadzam się z tobą w 100%, ale napewno jest duża grupa którym te zdjęcia się podobają i na ich podstawie wybiorą ten aparat. Z drugiej strony, jeśli byłyby bardziej ostre, podobałyby się nam (albo i nie), a innym (może) nie.
Jak powiedział ktoś mądry "jak się nie odwrócisz i tak d.pa z tyłu"
Pozdrawiam
Tomek
Skontaktuj się z nami