Czacha, mam wrazenie ze Twoja opinia nieco Icemana krzywdzi. Spora grupa z nas, nie wylaczajac Ciebie, w jakims sensie fascynuje sie technika z ktorej korzysta, a odmowic Icowi (sorry za uproszczenie nick'a) robienia i dzielenia sie z nami zdjeciami, nie mozna...Przeciez pamietasz jakie gorace dysputy na pyryfycy toczyly sie onegdaj
![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami