Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Pretty Creepy 4

  1. #1

    Domyślnie Pretty Creepy 4

    Ostatnio edytowane przez RobertMiernik ; 31-03-2015 o 09:12 Powód: Poprawa niedziałającego zdjęcia

  2. #2

    Domyślnie

    bardzo fajnie. Nie ma do czego się przyczepić

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sowart Zobacz posta
    Nie ma do czego się przyczepić
    eee tam... za mało się starasz
    w tiulu dałoby się znaleźć jasne plamki prawdopodobnie spowodowane większymi oczkami w materiale, które można byłoby wyretuszować

    ale na serio, to rzeczywiście nie ma się czego czepiać seria priti kripi jest priti osom

  4. #4

    Domyślnie

    podobo się, niy ma co godać.

  5. #5

    Domyślnie

    Ogólnie super, ale jedna rzecz mi się w oczy rzuca i nie wiem czy dobrze widzę. Na tym wianku od góry widać jakby pozostałości stempla lub jakiegoś maskowania. Chyba, że to jakieś złudzenie

  6. #6

    Domyślnie

    Dzieki sliczne, plamki na tiulu to akurat z tekstury, zastanawialem sie, czy nie usunac ale robilo sie troszke zbyt sterylnie jak na moj gust

    Hej Jaca - a mnie podobala sie bardzo sesja u Ciebie z Golden Skull w tytule - czad masakra

  7. #7

    Domyślnie

    Piękny portret.
    Światło, kadr, poza modelki, pomysł, obróbka wszystko pięknie się prezentuje.
    Jedynie ten wianek skutecznie odciąga moją uwagę od podziwiania oczu, makijażu i twarzy modelki

  8. #8

    Domyślnie

    Klimatyczne i subtelne, a ziarno tylko dodaje smaku
    D810 + D300s + Nikkor 24-70 2.8 + Nikkor 50 1.8D + Nikkor 80-200 2.8 + Sigma 10-20 3.5 + SB-910

  9. #9

    Domyślnie

    Strasznie sie ciesze, ze sie podoba. Chyba wrzuce jeszcze kilka

    2.


  10. #10

    Domyślnie

    Z góry przepraszam, jeśli uwaga nie na miejscu. Piszę jako totalny laik.

    Czy tylko ja mam wrażenie że w obu przypadkach na środku wianka uciekła ostrość? Czy celowy zabieg? A może po prostu mi się wydaje?

    Po za tym super zdjęcia.
    D90 | N18-105VR | N35/1.8G

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •