Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24
  1. #11

    Domyślnie

    Widzę że nie trzymasz się tego co powiedziałaś... najpierw przedłużasz do 7 (to myślę że spokojnie jutro wyślę) a teraz już głosowanie zrobione.

  2. #12

    Domyślnie

    No jaaa... teraz znow sie pogubiłam. Takto jest jak sie jest na urlopie..
    "Fotografujac staraj się pokazać to, czego bez Ciebie nikt by nie zobaczył."
    ZADANIA TEMATYCZNE , RAWki - Też weź udział!

  3. #13

    Domyślnie

    I tak usunęłam zdjęcia, jesli chcesz to dorzuc zanim moderator zmieni ankiete.
    "Fotografujac staraj się pokazać to, czego bez Ciebie nikt by nie zobaczył."
    ZADANIA TEMATYCZNE , RAWki - Też weź udział!

  4. #14

    Domyślnie

    jak by było do jutra to i może a bym cos dorzucił
    D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
    Grecja2013
    klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
    klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział

  5. #15

    Domyślnie

    To wina spiritusa, on tak miesza.... ah ten alkohol...
    "Fotografujac staraj się pokazać to, czego bez Ciebie nikt by nie zobaczył."
    ZADANIA TEMATYCZNE , RAWki - Też weź udział!

  6. #16

    Domyślnie

    Na razie jestem poza domem, w nocy wracam to dopiero wtedy mogę wysłać. Myślę że możesz poprosić moderatora o całkowite usunięcie ankiety, a jutro na spokojnie zrobisz nową i mam nadzieje ze autorzy prac nie mają nic przeciwko.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez anette05 Zobacz posta
    To wina spiritusa, on tak miesza.... ah ten alkohol...

    a co, razem piliście ?
    D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
    Grecja2013
    klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
    klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział

  8. #18

    Domyślnie

    Nieee, ale widzisz jak działa? Jadę z tej Polski... A i już wszystko naprawione mozna glosowac.
    "Fotografujac staraj się pokazać to, czego bez Ciebie nikt by nie zobaczył."
    ZADANIA TEMATYCZNE , RAWki - Też weź udział!

  9. #19

    Domyślnie

    moderator poprawił ankietę jeśli masz jeszcze jakieś zdjęcie anette05 to podeślij na PW, uzupełnię post i ankietę.
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  10. #20

    Domyślnie

    Dzieki wielkie, pisałam do ludków których widziałam. Dobrze, ze się pojawiłes I nie mam więcej prac.
    "Fotografujac staraj się pokazać to, czego bez Ciebie nikt by nie zobaczył."
    ZADANIA TEMATYCZNE , RAWki - Też weź udział!

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •