Szukaj
Czyżby to cerkiew w Uluczu?
Przyjemne fotki, gwiazdy robią swoje.
NIKON D3100, NIKKOR 18-55 VR II, 18-105 VR,
Bardzo fajne! Czym doświetlane? Lampa czy jakaś latarka?
Bardzo podoba mi się 1. Ładnie rozplanowany kadr!
Fuji
No widzę niezły postępNiezły pomysł masz na zdjęcia. Dopracować tylko, a w takim tempie to lada dzień to nastąpi
Jak wyżej, czym świecisz?
D5100/ / S70-200 / T17-50 / S10-20
Bardzo fajny kadr na 1, ale mam dziwne wrażenie, że na wszystkich mocno zjechałeś z saturacją zółtego/pomarańczowego![]()
Object error. Unable to run this script. Program terminated!
Dzięki za opinie, Tak jest to cerkiew w uluczu. Świeciłem latarką z filtrem cto i tak w obróbce ściągnąłem saturację żółtego
Skontaktuj się z nami