Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Nocna Cerkiew

  1. #1

  2. #2
    Gaduła Awatar zgera
    Dołączył
    06 2011
    Miasto
    Siedliska, Podkarpacie
    Posty
    3 112

    Domyślnie

    Czyżby to cerkiew w Uluczu?
    Przyjemne fotki, gwiazdy robią swoje.
    NIKON D3100, NIKKOR 18-55 VR II, 18-105 VR,

  3. #3

    Domyślnie

    Bardzo fajne! Czym doświetlane? Lampa czy jakaś latarka?

  4. #4

    Domyślnie

    Bardzo podoba mi się 1. Ładnie rozplanowany kadr!
    Fuji

  5. #5

    Domyślnie

    No widzę niezły postęp Niezły pomysł masz na zdjęcia. Dopracować tylko, a w takim tempie to lada dzień to nastąpi Jak wyżej, czym świecisz?
    D5100/ / S70-200 / T17-50 / S10-20

  6. #6

    Domyślnie

    Bardzo fajny kadr na 1, ale mam dziwne wrażenie, że na wszystkich mocno zjechałeś z saturacją zółtego/pomarańczowego
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  7. #7

    Domyślnie

    Dzięki za opinie, Tak jest to cerkiew w uluczu. Świeciłem latarką z filtrem cto i tak w obróbce ściągnąłem saturację żółtego

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •