Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Marika

  1. #1

    Domyślnie Marika

    To może dla odmiany Marika. Co myślicie?


  2. #2

    Domyślnie

    Maseczka i Marika fajnie.Ale ciekawe jak ta fotka w kolorze wyglądałaby.

  3. #3

    Domyślnie

    IMHO Marika tak, obrobka nie

  4. #4

    Domyślnie

    O ile z samego kadru możnaby sporo wyciągnąć, to takim sposobem "obróbki" kładziesz to zdjęcie po całości... Podrzuć w kolorze albo B/W w fachowej wersji i wtedy będzie co komentować.

  5. #5

    Domyślnie

    fajnie, tylko ten deseń starej fotografii bym wywalił, nie współgra z ostrą fotografią.
    A7mk2 Zeiss 24-70/4 Sony G 70-200/4 v35/1.4,v50/1.1 FM2 Z50/1.4

  6. #6

    Domyślnie

    Kolor albo B/W , ale bez tej nakładki .
    D90+50 1.4+18-70+T12-24+60/2.8micro+SB800+055PRO

  7. #7

    Domyślnie

    Mi kolor się nie podobał. Do tego zdjęcie jest nieostre, dlatego zastosowałam teksturę i starałam się otrzymać efekt starego zdjęcia. Obróbka rzecz gustu jednym się podoba innym nie, ale miło mi że chciało się wam napisać komentarz. Dziękuję

  8. #8

    Domyślnie

    Podepnę
    jak Ci Anitko przeszkadza to usunę
    bez obróbki


  9. #9

    Domyślnie

    Gerard, normalnie włamałeś się do mojego komputera i mi foto ukradłeś ha ha ha No właśnie jest i kolorowe to moje może być w innym stylu. Już widzę jak Marikę 6 osób zasypało tym samym kadrem hi hi hi

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez anita_wlo Zobacz posta
    Gerard, normalnie włamałeś się do mojego komputera i mi foto ukradłeś ha ha ha No właśnie jest i kolorowe to moje może być w innym stylu. Już widzę jak Marikę 6 osób zasypało tym samym kadrem hi hi hi
    Pytania były o kolor, ciekaw jestem czy kolor podejdzie bo ja osobiście w tym przypadku cz/b wole.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •