Close

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 105

Wątek: P900 - jest !

  1. #21

    Domyślnie

    a od jakiej ogniskowej jest to 6.3 ?
    Nikon D500 + N17-55 2.8 + N35 1.8G + N80-200 2.8 AF-S + SIGMA 50-100 1.8 + SB 700 + PENTACON 50/1.8 + SONY RX100

  2. #22
    Oszczędny w słowach Awatar Boomerang
    Dołączył
    04 2005
    Miasto
    Górny Śląsk
    Posty
    124

    Domyślnie

    Chciałbyś mieć tak złą sytuacje jak Nikon. Jedna z niewielu firm która przeżyła kryzys nie tracąc na cenie akcji.
    DX

  3. #23

  4. #24

    Domyślnie

    Witam wszystkich serdecznie, bywałem gościem na Waszym forum ale w momencie kiedy nabyłem Nikona P900 postanowiłem przyłączyć się do zacnego grona posiadaczy zacnych aparatów.
    Jestem starym analogowym pstrykaczem fotek a od momentu epoki cyfrowej stałem się fanem nowej generacji narzędzi do utrwalania czasu. Oczywiście posiadam lustrzanki ale kompakt niekompaktowy P900 powalił mnie na kolana. To jest to czego szukałem od lat.
    Mam nadzieję że wątek ten rozwinie się w miarę powiększania się grona posiadaczy Nikona P900.
    Pozdrawiam serdecznie Wszystkich Nikoniarzy.

  5. #25

    Domyślnie

    Witaj! Fajnie. Opisz jak Ci się go użytkuje. Wrzuć jakieś foty.
    GFX 50S mk II, EOS RP
    Time is meaningless, and yet it is all that exists.

  6. #26

    Domyślnie

    Pojawił się taki test, jako jeden z nielicznych w sieci ale myślę że warto popatrzyć przeczytać, chyba najnowszy.
    http://www.imaging-resource.com/PROD...ers-report.htm
    No cóż, ja jestem na etapie ostrzeliwania tego aparatu. Jeszcze mam problemy ze znalezieniem tego co potrzebuję użyć w danym oświetleniu.
    Nie jest to łatwe z racji nawyków lustrzankowych. Mimo wszystko zakochałem się w tym niby kompakcie, ostry do bólu jak jest coś rozmazane to wina moja. Robiłem zdjęcia w kościele św. Anny, daje sobie radę aż miło oglądać. W słoneczny dzień z ręki wszystko ostre, najazdy na detale jakich nie udawało mi się wcześniej uzyskać. Ten obiektyw to potwór!
    Łapałem zwierzaki i swojego psa na własnych ustawieniach, jest dobrze nie wiem jak będzie z programami bo nie mam kiedy wyjść na spacer i zakosztować fabrycznych ustawień.
    Bardzo, bardzo interesujący aparat, portret też zapowiada sie doskonale.
    Kończąc, jest to aparat wart każdej złotówki, na ramię i na łowy każdego tematu.
    Pozdrawiam
    AD

  7. #27

    Domyślnie

    Szkoda tylko że tak ciężko dostępny
    D7200 + N 35, N 18-105; D40 + N 18-55; SB-700

  8. #28

    Domyślnie

    Jak by Nikon dał matrycę DX, to już był by dość dobry, na zwierza i ludzia
    FuFu X100T
    Było D90, D7000, D7100, D610 i wiaderko słoików
    M
    oje tereny https://500px.com/sesio/galleries/gluszyca

  9. #29

    Domyślnie

    No tak, niby jest ale go nie ma...
    Nikon D500 + N17-55 2.8 + N35 1.8G + N80-200 2.8 AF-S + SIGMA 50-100 1.8 + SB 700 + PENTACON 50/1.8 + SONY RX100

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Seś@ Zobacz posta
    Jak by Nikon dał matrycę DX, to już był by dość dobry, na zwierza i ludzia
    Szczególnie na zwierza, tzn. wielbłąda, bo ważyłby chyba ze 100 kilo

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •