Witam, jestem strażakiem i równocześnie reporterem.
Lubie robić zdjęcia w czasie trudnych działań
Zaczynam przygodę z lustrzankami.
Cechy:
Zdjęcia w trudnych warunkach oświetleniowych. (Brak możliwości użycia lampy)
Często fotografuje dym czy też pojazdy uprzywilejowane. Aparat musi ogarniać błyski.
Dodatkowym atutem jest wytrzymałe body o możliwie jak najwyższym IP.
Używane: (body+obiektyw)
1./Canon EOS 70D Canon 18-135 IS (2200+600zł)/
2./NikonN D7100/ (2200zł+obiektyw uniwersalny /notabene jaki?/)
a) Który byście wybrali?
b) Jaki rozsądny przebieg moża kupić?
c) ile podane aparaty wytrzymują?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami