Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1

    Domyślnie Galeria zdjęć - konkurs? - pomoc...

    Witam, szukam osoby, która udostępni mi swoje zdjęcie do ekspozycji w Centrum Rehabilitacji. Galeria ma być rozmieszczona w naszych gabinetach w Krakowie. Potrzebujemy około 10 zdjęć. Dobrze by było od jednego fotografa by były wykonane w tym samym/podobnym stylu. Tematyka - hmmm - raczej natura, ta nie martwa Może też coś z aktywności fizycznej człowieka?? Może macie coś w swoich zasobach co chcielibyście pokazać i podzielić się swoją twórczością. Oczywiście wydruk itp. zostają w mojej gestii.
    D700 D300s+MB-D10 F80 S10-20f/3.5 Z16f/2.8 N24-70f/2.8 S30f/1.4 N35f/2.0 N50f/1.4 N70-200f/2.8 SB600 SB900

  2. #2

    Domyślnie

    Witaj, nie ma problemu z mojej strony.
    Tu masz dostęp do moich prac, można wybierać i zamawiać do woli!
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Budżet jak to budżet wydatki chciałbym ograniczyć do minimum. Bardziej chciałbym kogoś za promować, kupić mogę też z każdego stocku foto, ale może ktoś będzie chciał się pokazać. Bardziej zwracam się w stronę "szufladowych" zdjęć niż zlecenia na wykonanie sesji. Chyba lepiej pokazać swoje foty w publicznym miejscu niż magazynować na dysku.
    D700 D300s+MB-D10 F80 S10-20f/3.5 Z16f/2.8 N24-70f/2.8 S30f/1.4 N35f/2.0 N50f/1.4 N70-200f/2.8 SB600 SB900

  5. #5

    Domyślnie

    Wiesz co jest najlepsze dla kogoś?
    Czemu od razu nie napisałeś, za darmo?
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

  6. #6

    Domyślnie

    Skoro ze stocka chcesz kupić to czemu od kogoś też nie chcesz kupić, tylko za darmo? Pachnie szukaniem leszcza, który za free wypełni ściany. Dobrze przynajmniej, że nie wymagasz wydruku DD

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez S4INT Zobacz posta
    Skoro ze stocka chcesz kupić to czemu od kogoś też nie chcesz kupić, tylko za darmo? Pachnie szukaniem leszcza, który za free wypełni ściany. Dobrze przynajmniej, że nie wymagasz wydruku DD
    Wg mnie jako profesjonalista powinieneś to wydrukować i ładnie oprawić w antyramę. No i osobiście sam produkt dostarczyć
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
    Wg mnie jako profesjonalista powinieneś to wydrukować i ładnie oprawić w antyramę. No i osobiście sam produkt dostarczyć
    Nie mozna ladnie oprawic w antyrame ? antyramy nie sa ladne ?
    Spotyka się dwóch fotografów. Pierwszy pyta drugiego, który prowadzi za rękę synka:
    - Czesć! Kto to?
    - To mój syn. Janek.
    - Fajny, ale zrobiłbym go inaczej.

  9. #9

    Domyślnie

    Nie napisałem za darmo, bo nic nie ma za darmo
    D700 D300s+MB-D10 F80 S10-20f/3.5 Z16f/2.8 N24-70f/2.8 S30f/1.4 N35f/2.0 N50f/1.4 N70-200f/2.8 SB600 SB900

  10. #10

    Domyślnie

    Nie napisałem za darmo, bo nic nie ma za darmo
    No to teraz konkretniej napisałeś, ale wciąż wodzisz za nos

    Bardziej chciałbym kogoś za promować, kupić mogę też z każdego stocku foto, ale może ktoś będzie chciał się pokazać
    Ale ja napisałem że jestem zainteresowany, z tej strony bezpośrednio możesz zamówić moje prace jakie chcesz! (nie jest to stock)
    Do wyboru masz sam druk, po przez zdjęcia w ramie jak i na płótnie - rozumie że cena nie odpowiada?
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •