witam,
pisze w imineiu mojego przyjaciela ....czlowieka ktory od bez mala 40 lat zajmuje sie fotografia...otoz sprawa wyglada mniej wiecej tak....czlowiek pokazal mi zdjecia z d200 robione roznymi szklami z tego co widze raczej z wyzszej polki
17-50 80-400 jakas sigma 10-cos.... anyway wszysytkie wygladaja jakby byly zrobione przez mgle... wykluczam nieumiejetnosc fotografa...a poniewaz efekt jest ten sam z roznych szkiel to imho problem ma korpus... te zdjecia sa pozbawione ostrosci gdziekolwiek....przyslony 11 16 (architektura) dziwna sprawa.... czy ktos spotkal sie z taka przypadloscia d200 jakies sugestie gdzie szukac i jak to opisywac ew w serwisie ( ktory pewnie stwierdzi ze wszystko jest ok) dla porownania zrobilem kilka zdjec w tych samych warunkach ze statywu swoim aparatem i jego....totalna porazka...zdjecia z nikona sa nieakceptowalne
bede wdzieczny za wszelkie informacje i sugestie
pozdr
Conik