Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11

    Domyślnie

    przewijam, mysle sobie ze raczej zmarnowana okazja i dojechalem do zdjecia nr 5, ktore jest znakomite

  2. #12

    Domyślnie

    Nigdy nie widziałem tego materiału skończonego.
    Okazało sie ze jest do obejrzenia w sieci :
    https://www.youtube.com/watch?v=agskFZZegJI

  3. #13

    Domyślnie

    W pamięci zostanie mi to jak zajmująco opowiadał o swoim życiu
    I zapamiętam jak opowiedział o swoim spotkaniu z Piłsudskim
    Zazdroszczę ci, że mogłeś Go poznać.

    Od 15 lat komentował tenis dla Polsatu Sport. Miał ponad 90 lat a nikt nie robił tego tak jak On. Nigdy nie zapomnę Jego: "Halooo, tu Łimbledon".
    Ostatnio edytowane przez lem77 ; 02-03-2015 o 09:15
    D90, T17-50 VC, N85 1,8, N35, SB-700.

  4. #14
    kl
    Gość

    Domyślnie

    Oglądałem film już jakiś czas temu. Jest dobry. Zdjęcia filmowe świetnie oddają jego osobowość. Tutaj zaprezentowałeś jakiegoś faceta, będącego koszmarnym palaczem. Być może taki był Twój zamysł. Czekam na zdjęcia oddające to, jakim był człowiekiem i sprawozdawcą. To zadanie trudne, bo ten człowiek to przede wszystkim głos.
    Chciałbym zobaczyć zdjęcie Pana Bohdana na którym chce być Skrzetuskim albo kiedy w swoich marzeniach wygrywa Wimbledon. Chciałbym zobaczyć zdjęcia oddające ten czar, kiedy siedzi w studio tysiące kilometrów od wydarzenia a on dzieli się swoimi emocjami tak, jakby siedział na krzesełku sędziego. W filmie jest szereg kadrów, które to oddają.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez klasyk Zobacz posta
    Oglądałem film już jakiś czas temu. Jest dobry. Zdjęcia filmowe świetnie oddają jego osobowość. Tutaj zaprezentowałeś jakiegoś faceta, będącego koszmarnym palaczem. Być może taki był Twój zamysł. Czekam na zdjęcia oddające to, jakim był człowiekiem i sprawozdawcą. To zadanie trudne, bo ten człowiek to przede wszystkim głos.
    Chciałbym zobaczyć zdjęcie Pana Bohdana na którym chce być Skrzetuskim albo kiedy w swoich marzeniach wygrywa Wimbledon. Chciałbym zobaczyć zdjęcia oddające ten czar, kiedy siedzi w studio tysiące kilometrów od wydarzenia a on dzieli się swoimi emocjami tak, jakby siedział na krzesełku sędziego. W filmie jest szereg kadrów, które to oddają.
    On był koszmarnym palaczem, co nie zmienia w niczym jego obrazu. Człowiek to i wady i zalety.

  6. #16

    Domyślnie

    Dobre foty. Zgadzam się z Markiem, szóstka jest najlepsza. Jak dla mnie - fota miażdży. Gratuluję. : )
    Lubię robić zdjęcia. : )
    Tu jest ich trochę
    A tutaj nawet więcej

  7. #17

    Domyślnie

    Ładne foty i człowiek zacny na nich. Dobrze, że je zamieściłeś tu.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    I zapamiętam jak opowiedział o swoim spotkaniu z Piłsudskim
    Możesz przybliżyć?

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sosnowy Zobacz posta
    Możesz przybliżyć?
    Nie zauważyłem twojej prośby
    Jako mały srajtek Pan Bogdan stał gdzieś na ulicy i zobaczywszy marszałka wraz z adiutantem stanął na baczność i zasalutował. Marszałek przeszedł obok nie zwracając uwagi na malca... po chwili jednak dotarło do niego że coś jest "nie tak" i odwrócił się po czym zasalutował maluchowi. tyle i aż tyle...

    - - - - kolejny post - - - - - -

    niezbyt dokłądnie zapamiętałem :
    https://youtu.be/agskFZZegJI?t=225

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •