Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32
  1. #21

    Domyślnie

    Zrobiła formę w 8 miesięcy, to znaczy co? Przez tyle się rzeźbiła, czy ogólnie tyle trenuje?

  2. #22

    Domyślnie

    tyle trenuje na powaznie, wczesniej jakies aeroby i takie pseudo ćwiczenie
    D610|Nikkor 24-70 2.8|Nikkor 85 1.8|Sigma 50 1.4|Tamron 70-300 4-5.6|
    Panasonic DMC-LX100|24-70|1.7-2.8|

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RobertMiernik Zobacz posta
    Kupując w CC masz zawsze najnowszą wersję, więc jak wyjdzie nowsza, to ją dostaniesz 'w cenie'...
    mowie o tym pakiecie dla fotografikow: https://creative.adobe.com/plans/pho...&promoid=KLXML wychodzi najtaniej to PS+LR (pytanie czy tutaj tez jest zawsze darmowy update i faktura???)
    D610|Nikkor 24-70 2.8|Nikkor 85 1.8|Sigma 50 1.4|Tamron 70-300 4-5.6|
    Panasonic DMC-LX100|24-70|1.7-2.8|

  4. #24

    Domyślnie

    To skoro tak wielu krytykuje modelkę, to ja napiszę że dla mnie jest bardzo ładnie zbudowana. Szczególnie plecy i ramiona.
    Może to wina tego że moja starsza siostra intensywnie ćwiczyła kilka lat, ale lubię kobiety, które widzą że ciało to nie worek do którego można wrzucić wszystko o później położyć go przed telewizorem.

    Jeśli chodzi o zdjęcia, to wybieram czarno białe, gdyż w kolorowych za bardzo różnią się partie jaśniejsze od ciemniejszych (ale o tym już było), oraz kolorowe tło za bardzo odciąga wzrok.

  5. #25

    Domyślnie

    Nie wiem czy problem leży po stronie obróbki uwydatniającej fałdy na brzuchu, czy taka specyfika budowy ciała ale dwa zdjęcia (4 i mnie odrzucają. Próbuj walczyć cieniami ale ogólnie zdjęcia w mojej opinii są dobre.

    W miejscu gdzie chodzę na silownie jest kilka dziewczyn, które bardzo mocno ćwiczą. Efekt ze zdjęć jest widoczny dopiero po treningu i może być mało estetyczny jednak gdy mięśnie przestaną być napompowane, wszystko układa się w jedną bardzo ładna całość.
    Ogromny szacunek dla niej za efekt w 8 miesięcy.!

  6. #26

    Domyślnie

    Moim zdaniem te tzw fałdy to są mięśnie i miały być uwidocznione
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

  7. #27

    Domyślnie

    Hewirto w każdym cc (Creative Cloud) jest aktualizacja w cenie.
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  8. #28

    Domyślnie

    hewirto na zdjęciu 4 lewe oko modelki wygląda dziwnie w porównaniu do prawego. Tak jak by źrenica była większa i to powodowało wrażenie złej obróbki. Może trochę też makijaż to pogłębia.
    FUJI X-T3/18-55/35 1.4

  9. #29

    Domyślnie

    5 mi tylko nie leży, reszta fajna sesja, obróbkę tez można jeszcze według gustu pokombinować.

    Ach, czego bym nie oddal za taki brzuch.

  10. #30

    Domyślnie

    na temat zdjęć się nie wypowiem bo mam zupełnie inną wizję pokazywania "mięśniaczków" ale wypowiem się w sprawie pobocznej , może nawet ważniejszej niż fotki ......
    przekaż Oli , że nieprawidłowo/nierównomiernie MZ buduje muskulaturę; niech pogada w tej sprawie ze swoim coachem/trenerem; uważam, że trzeba inaczej dobrać ćwiczenia lub zmienić obciążęnia/częstotliwość/jakość powtórzeń na niektóre partie ; jak dziewczyna ćwiczy bez nadzoru - niech koniecznie weźmie na jakiś czas trenera personalnego........; mam trochę doświadczenia w tej sprawie

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •