Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Tina 2

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Jak dla mnie jedynki (ząbki) za bardzo rażą w oczy. A tak to nr 2 (potem 3>1)
    OM-D 10 Mk II

  3. #3

    Domyślnie

    Brak ostrości czy tylko ja odnoszę takie wrażenie?

  4. #4

    Domyślnie

    hmmm, może powtórzyć ale z mniejszym delikatniejszym uśmiechem, jakoś tak razi w oczy...

  5. #5

    Domyślnie

    Ostro jest , ząbki nooo jakie są, takie są

  6. #6

    Domyślnie

    Jak na mój gust, to te zdjęcia są niestety srednio udane.

    Przede wszystkim mało charakteru, co często jest efektem sesji typu 'siadaj, zrobię Ci zdjęcie'.

    Słabiutkie i przypadkowe pozy i płaskie światło.

    Wszystko to bardzo uwydatniłeś destrukcyjną obróbką. Bardzo dużo kontrastu powoduje, że dziwne są oczy i ... te dziury obok zębów (nie wiem jak to nazwać). Dziwnie uwydatnił się makijaż prawego oka i odrosty, a te nieostrości są po prostu mało smaczne.

    Jeśli chce się uzyskać estetyczny efekt, to nie można kobiety traktować w taki sposób. Ale może nie o estetykę Ci chodziło. Są przecież uznani fotografowie, którzy celują w takie klimaty.

    Wychodziło Ci już lepiej...

  7. #7

    Domyślnie

    Tina nie używa makijażu, jedyne na co sobie pozwala to kreska na oku. Światło jest płaskie dlatego, że nie chciałem zbyt dużo cieni (aby ukryć zmarszczki) na twarzy modelki. Obróbka, no tu starałem się nie ingerować za wiele ale niektóre części twarzy były mocno przebarwione , wiec trochę po pracowałem. Dzięki za konstruktywną krytykę.
    Cały czas się uczymy, pozdrawiam.

  8. #8

    Domyślnie

    Nie wiem dlaczego może przez obróbkę mnie również rażą oczy jakieś takie alienowate ...
    D5100 || N35 f/1.8G || N50 f/1.8G

  9. #9

    Domyślnie

    Ten uśmiech aż razi.
    D 3100 - N 18-55, N 55-300, Helios 44-4, Industar 61.

  10. #10

    Domyślnie

    Zdjęcia są nieostre albo to efekt po zmniejszeniu, brak wyostrzenia. Uśmiech dziwny te oczy, ale samo zdjęcie nie patrząc jak na te szczegóły (które mają znaczenie) jest ok
    Nikon D5100 |Nikon D7100 | N18-105| N35 |Nikkor 70-200 f/2.8 Grey | N55-300|Sigma 17-50 | N SB-700 |YN-560 II| revuenon 135mm f/2.8 | Velbon DF60 | RF603II

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •