Ale przy długim obiektywie to lewą ręką trzymasz za obiektyw i to na niej masz cały ciężar. Praktycznie wszystkie ustawienia masz pod prawą ręką więc nie jest chyba źle ... ale nie testowałem
Za to testowałem Canona 10D z obiektywem 28-70/2.8L (chyba ten), w każdym razie mimo, że 10D to nie plastik to dość dziwnie się go trzymałojak trzeba było coś lewą ręką zrobić. A ten obiektyw wcale nie jest długi, tylko dość masywny...
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami