Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22

Wątek: d40 i grip

  1. #21

    Domyślnie

    Ale przy długim obiektywie to lewą ręką trzymasz za obiektyw i to na niej masz cały ciężar. Praktycznie wszystkie ustawienia masz pod prawą ręką więc nie jest chyba źle ... ale nie testowałem

    Za to testowałem Canona 10D z obiektywem 28-70/2.8L (chyba ten), w każdym razie mimo, że 10D to nie plastik to dość dziwnie się go trzymało jak trzeba było coś lewą ręką zrobić. A ten obiektyw wcale nie jest długi, tylko dość masywny...

  2. #22

    Domyślnie

    tiaaa... juz widze jak trzymasz lewa reka np Sigme 100-300/4 albo nikkora 80-200/2.8 af-s prawa reka lekko na korpusie manipuluje 'ustawieniami' a Ty masz caly ciezar (w sumie ponad 2 kilo, lub prawie 3 jesli z lampa) na jednym palcu lewej reku - no bo pierscien ogniskowej sam sie nie pokreci, i robisz w tej pozycji nieporuszone zdjecia majac niezakrotki czas i np dlugi koniec szkielka... - nie wydaje mnie sie w takich przypadkach grip na prawde ratuje zycie
    D300, D200, S5 PRO, Mamiya RZ67 PRO i 645 PROTL, SB600, S24-70, S70-200, S120-400, N50/1.8, Metz 45CL4, Vivi285

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •