Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Beauty - Jewels

  1. #1

    Domyślnie Beauty - Jewels



    MUA: Agathe Julia
    Model: Sarah A
    Photo: www.iwonapaczek.com

    1


    2


    3

  2. #2

    Domyślnie

    Rewelacja. A najrewelacyjniejsza rewelacja jest 3- kupilbym i na scianie powiesil.
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  3. #3

    Domyślnie

    3 jest piękna i usta z 2

  4. #4

    Domyślnie

    No 3 fajna, reszta trochę słaba kolorystycznie.
    D 3100 - N 18-55, N 55-300, Helios 44-4, Industar 61.

  5. #5

    Domyślnie

    Kurcze, do tej pory Twoje zdjęcia były olśniewające. O ile dobrze pamiętam, nawet nie miałem śmiałości ich komentować. Ale tu jest jakaś fotoszopowa masssakra. Jak mogłaś zrobić odbicia biżuterii na skórze modelki (fot. 3)? Plama zamiast ust, plama zamiast oka, fryzura... Na tle poprzednich sesji, moim zdaniem, wyszło blado. Sorry
    ['O]

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ecml Zobacz posta
    Kurcze, do tej pory Twoje zdjęcia były olśniewające. O ile dobrze pamiętam, nawet nie miałem śmiałości ich komentować. Ale tu jest jakaś fotoszopowa masssakra. Jak mogłaś zrobić odbicia biżuterii na skórze modelki (fot. 3)? Plama zamiast ust, plama zamiast oka, fryzura... Na tle poprzednich sesji, moim zdaniem, wyszło blado. Sorry
    Hej ho
    Nie dolkadnie rozumiem o odbicia bizuteri. Nic nie bylo dodawane, odbicie jest prawdziwe. A jak? Z odpowiednim oswietleniem
    Nie wiem jak u Ciebie wyglada makijaz ust i oka, ale na moim ekranie sa rozne warstwy, cienie itp Ale jesli jaka "plame" masz na mysli, ze cie sie nie podoba, wiec jest ok, kazdy ma gust inny Nie znaczy, ze makijaz tutaj mi sie super podoba

    A jesli chodzi o photoshop, to wlasnie chcialam pokazc zoomy i skore, krora wlasnie nie byla roznymi hokus-pokus robiona

    Ale bardzo sie ciesze z tych komentarzy, ktore zawsze daja cos do myslenia


    PS: A trzeba tez komentowac jesli widzi sie cos fajnego, zawsze jest przyjemnie uslyszec cos milego
    Ostatnio edytowane przez aboutalithium ; 20-02-2015 o 18:46

  7. #7

    Domyślnie

    Z makijażem ok, masz rację, kwestia gustu. Natomiast z odbiciami, miałem na myśli to, co zakreśliłem na fotce poniżej. Nie chce mi się wierzyć, że to naturalne efekty, ale nie mam najmniejszego powodu zarzucać Ci kłamstwa, więc przepraszam i odszczekuję zarzuty związane z fotoszopem.

    Inna rzecz, że wcześniejsze Twoje fotografie subiektywnie odbieram jako +/- milion razy lepsze, pod każdym względem


    ['O]

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ecml Zobacz posta
    Z makijażem ok, masz rację, kwestia gustu. Natomiast z odbiciami, miałem na myśli to, co zakreśliłem na fotce poniżej. Nie chce mi się wierzyć, że to naturalne efekty, ale nie mam najmniejszego powodu zarzucać Ci kłamstwa, więc przepraszam i odszczekuję zarzuty związane z fotoszopem.

    Inna rzecz, że wcześniejsze Twoje fotografie subiektywnie odbieram jako +/- milion razy lepsze, pod każdym względem



    Ok
    Co do obic, potwierdzam, jak z Raw
    A na zdjeciu 1 (i zoomach) widac odbicia na szyi
    Co do poprzedich moich prac, rozumiem. Testuje sie nowe rzeczy, zmienia ekipe wizazystow.Trzeb tylko jeszcze jakos siebie odnalesc gdzies tam
    Ostatnio edytowane przez aboutalithium ; 20-02-2015 o 18:52

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aboutalithium Zobacz posta
    A na zdjeciu 1 (i zoomach) widac odbicia na szyi
    Właśnie na jedynce i zbliżeniach tego rozjaśnienia w cieniach na skórze nie ma - wygląda to dobrze, naturalnie.



    Cytat Zamieszczone przez aboutalithium Zobacz posta
    Co do poprzedich moich prac, rozumiem. Testuje sie nowe rzeczy, zmienia ekipe wizazystow.Trzeb tylko jeszcze jakos siebie odnalesc gdzies tam
    Jestem przekonany, że szybciutko odnajdziesz
    ['O]

  10. #10

    Domyślnie

    Bardzo dobre.
    Troszkę gratów w ciężkiej torbie....

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •