Musze wykręcić ułamaną cześć,
macie jakiś sprawdzony sposób jak to wykręcić ?
Szukaj
Musze wykręcić ułamaną cześć,
macie jakiś sprawdzony sposób jak to wykręcić ?
Ale co to jest, wygląda jak dziura na klucz imbusowy?
Jeśli to jest jakieś pokrętło, które się ułamało zostawiając dziurę, to parę razy udało mi się odkręcić coś takiego, szczypcami takimi, które zamiast po ściśnięciu się zamykać otwierają się.
Nie wiem jak to się nazywa, ale jak wpisałem w googlu "szczypce rozwieralne" - ta wiem, na pewno nie tak ;P
to wywaliło: Szczypce segera zewnętrzne zagięte 45°
Moje są prawie takie same
Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć
To nie jest imbus, ukręciło się z części jak ze zdjęcia poniżej
to jest połączenie do pompy ciśnienia, ( para z tego leci ) w automacie do kawy WMF800
w środku gwint ma z 4mm średnicy
Ostatnio edytowane przez .:Gerard:. ; 16-02-2015 o 00:05
para z tego leci, więc pewnie jest dość twardo zakręcone (nie uda się końcówką śrubokręta odkręcić)... szukałbym takiego narzędzia jak to co podałem z wystarczająco cienkimi końcówkami
Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć
Jak rozumiem, utkwił tak tylko gwint z tej części? To wystarczy zwykły wykrętak o odpowiedniej średnicy. Tylko zamontować we wkrętarce z małymi obrotami, a dużym momentem. A najlepiej do klucza z grzechotką.
Z6III + N 14-30/4, N24-120/4, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8 + TC 1,4x, N 24-200, V 20/2.8, V 24/1.8, N 40/2.0, TT 75/2.0, V 85/1.8.
D750/800 + N 24-70/2.8, N 50/1.8G.
było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5, Z6II
moje pstryki, na fejsie, instagram
A może do tego się nada jakiś nieduży wykrętak? Za kilka złociszy powinieneś kupić w sklepie z narzędziami.
Edit:
Widzę, że pisaliśmy jednocześnie![]()
D7100, D80, SB900, N18-70, Jupiter 21M/ЮПИТЕР 21М, Mir 24N/МИР 24Н, Helios 44M/ГЕЛИОС 44М, N AF 50 mm 1:1.8 Mk I, N AF 70-210 mm 1:4-5.6 D
Np. coś TAKIEGO
Wygląda na to, że tam jest otwór, więc nawet nawiercać nie trzeba.
Nie ma się czym chwalić
Skontaktuj się z nami