Jadę wlasnie do pracy. W plecaku mam 50, 85, 180mm.
Gdzie w P znajdę takie słoiki ? Siedzą tez dwie sztuki sb. Znajadę w P takie ?
Bez sensu gadanie. System fajny do zabawy. Tylko tyle.
Moze jako puszka i jedno szkło to sie ten P nada. Ale poza tym...
Z reszta, jak jedna puszka do zabaw, to jakies tanie a3000 i tańsze i na pewno da nie gorsze foty.
A cenowo to mozna poszaleć i starych szkieł dokupic w jego cenie.
Pentak to średniaka ma fajnego. Ale to inna działka.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami