witam
nie wiem czy temat zakładam w dobrym dziale więc ewentualnie proszę o przeniesienie tematu.
Ostatnio zainteresowało mnie, dlaczego w katalogach, internecie itp. nie ma np. "max czułość iso 12800" tylko
"max czułość iso 6400 z możliwością podwyższenia do ODPOWIEDNIKA 12800". czemu jest to odpowiednik a nie konkret? czemu zamiast konkretnych czułości są np LO1, HI1 czy HI2 ?
może ktoś z Was wie. jeśli tak to proszę o wyjaśnienie
pozdrawiam!
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami