Close

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 100
  1. #11

    Domyślnie

    Koledzy, dziękuję za ciepłe słowa.

    Dyskusja rozwija się lekko dwutorowo, bo również w wątku, w którym obiecałem, że coś napiszę na ten temat... Chyba dam linka do niej - od tego linku się zaczęło i toczy.

    Mam nadzieję, że tu też się jakaś potoczy...





    Cytat Zamieszczone przez notdot Zobacz posta
    jedyne do czego się mogę przyczepić to błędy ortograficzne - błagam o poprawę czy to w przeglądarce czy w edytorze typu word

    Rany boskie, jakie błędy? Szczycę się tym, że błędów nie robię, aczkolwiek zdarzają mi się nagminnie literówki typu nei zamiast nie, czy jeden ogonek za dużo, bo alt się 'trzyma' dłużej niż uderzam w klawisze.

    Jeśli chodzi o literówki tego typu - istotnie są, przyznaję. Co do błędów ortograficznych typu ktury zamiast który lub 'na prawdę' zamiast 'naprawdę' - nei poczuwam się, a jeśli mimo to są, to bardzo się wstydzę.




    PS
    Lechu - co tam Nike, olać to. Liczyłem co najmniej na nominację do Goncourtów!
    Ostatnio edytowane przez 2pompony ; 01-02-2015 o 13:25
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  2. #12

    Domyślnie

    Ciekawy i pomocny artykuł; wlk.dzięki
    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

  3. #13

    Domyślnie

    Ooo masakra
    Jeszcze nie czytałem ale widzę, że wykonałeś kawał dobrej roboty. Dzięki wielkie
    Jak książkę napiszesz - lub wydasz kurs na CD będę pierwszym kupcem
    Będzie co czytać przy popołudniowej kawie bo teraz słońce mi w monitor świeci :/
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  4. #14

    Domyślnie

    Bardzo przyjemnie się czytało, wiedza bardzo przydatna i do wykorzystania w praktyce. Od siebie dziękuję

  5. #15

    Domyślnie

    ja dodam jeszcze tyle, czekamy na więcej
    D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
    Grecja2013
    klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
    klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zbyszekD7000 Zobacz posta
    czekamy na więcej
    W związku z powtarzającymi się pretensjami, że albo magiczny sposób się nei sprawdza (wiedziałem, że będą pierdzący narzekacze), albo że za długo (wiedziałem, że tyle textu na raz, to poważne wyzwanie dla zdrowia) - myślę, że zważając na te narzekania następny tutek brzmiałby w absolutnej całości mniej więcej tak:


    trzymać prosto.


    Koniec.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  7. #17

    Domyślnie

    olej narzekaczy
    D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
    Grecja2013
    klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
    klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział

  8. #18

    Domyślnie

    "Trzymać prosto" tak możesz książkę nazwać


    Co do narzekania to tak samo jak Zbyszek pisze - olać. Internetowi Janusze więdzą lepiej bez tego i 1000 innych poradników
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    trzymać prosto.
    a raczej poziomo
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  10. #20

    Domyślnie

    I sie zacznie, bo aparat ma dwie osie poziome Lepiej sie trzymac tutka
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •