Sever: możesz dać link do zdjęć które robiłeś 50/1.8 ? chciałbym zobaczyć na ile dokładne jest manualne ostrzenie.
Szukaj
Sever: możesz dać link do zdjęć które robiłeś 50/1.8 ? chciałbym zobaczyć na ile dokładne jest manualne ostrzenie.
Nikon D40 + Nikkor 18-70. Dopiero zaczynam zabawę z rysowaniem światłemjestem kompletnym amatorem.
Wszystko OK, ale obiecaj ze kolejny raz zmniejszysz rozdzielczość. IMO jak dłuższy bok będzie miał 850 pikseli to wszystko będzie gralo.![]()
D700, S24-105/4 ART.
"...the first thing that you want, will be the last thing you'll ever need"
Zaraz , gdzieś już tu wrzucałem...
ooo tutaj:
http://picasaweb.google.com/pzalews/Test50
pumka o co chodzi z tym supermanem bo nie czaję co to ma wspólnego z D40![]()
D700 | D40 | N50/1.8 | N35/1.8 | N18-55 | SB900
Sever: fakt, widziałem już je, nie skojarzyłem z tym obiektywem.
Faktycznie całkiem nieźle ! musz spróbować od kogoś pożyczyć na parę dni ten obiektyw i wtedy zdecydować czy kupić, bo nie wiem jak z manualnym ostrzeniem na dłuższą mętę.
Nikon D40 + Nikkor 18-70. Dopiero zaczynam zabawę z rysowaniem światłemjestem kompletnym amatorem.
sorki za superpana ale wkleil mi sie zamias linka dla kolegi![]()
Skontaktuj się z nami