Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39

Wątek: pomoc

  1. #31
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2007
    Miasto
    małopolska
    Posty
    200

    Domyślnie

    Sever: możesz dać link do zdjęć które robiłeś 50/1.8 ? chciałbym zobaczyć na ile dokładne jest manualne ostrzenie.
    Nikon D40 + Nikkor 18-70. Dopiero zaczynam zabawę z rysowaniem światłem jestem kompletnym amatorem.

  2. #32

  3. #33

  4. #34

    Wink

    Wszystko OK, ale obiecaj ze kolejny raz zmniejszysz rozdzielczość. IMO jak dłuższy bok będzie miał 850 pikseli to wszystko będzie gralo.
    D700, S24-105/4 ART.

    "...the first thing that you want, will be the last thing you'll ever need"

  5. #35

    Talking

    Cytat Zamieszczone przez meliszipak Zobacz posta
    To prawda.

    Wcześniej i teraz najlepszą, świetną i tanią opcją dla początkujących są delikatne używki D70s i D50.

    Nie znaczy, że D40x jest zły, choć ciągle prześmiewam ten aparat.
    Po prostu mocno ogranicza brak śrubokręta (napędu mechanicznego), a masa świetnych szkieł korzysta z takiego napędu.
    Ostrzenie manualne na małej matówce może wkurzyć i zniechęcić najbardziej wytrwałych.

    Należy pamiętaj, że body z różnymi obiektywami stanowi komplet i w takim kontekście rozpatrywać zakup.

    Bo co robi początkujący,statystyczny fotograf?

    Kupuje body z obiektywem w komplecie, póżniej dokupuje ciemne tele, a póżnie gdy okrzepnie, nabędzie
    wiedzę i trochę doswiadczenia kupuje tanią i bardzo dobrą 50 f1,8
    . W tym miejscu dla userów D40 zaczynają się
    schody.

    A może w tym D40x dali ludzki wizjer, taki z D80?
    Wtedy odszczekam co napisałem.
    niesamowite... jakbys opowiadał o mnie... bylo dokladnie tak jak mowisz... jestem pod wrazeniem... ale I LOVE THIS GAME, wiec inwestuje inwestuje!!
    D700 z kitem 24-70 | Nikon 70-200 | Nikkor 35 f2 | Nikkor 85 f1.8 | SB600 | SB900

  6. #36

    Domyślnie

    Zaraz , gdzieś już tu wrzucałem...

    ooo tutaj:
    http://picasaweb.google.com/pzalews/Test50

  7. #37

    Domyślnie

    pumka o co chodzi z tym supermanem bo nie czaję co to ma wspólnego z D40
    D700 | D40 | N50/1.8 | N35/1.8 | N18-55 | SB900

  8. #38
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2007
    Miasto
    małopolska
    Posty
    200

    Domyślnie

    Sever: fakt, widziałem już je, nie skojarzyłem z tym obiektywem.

    Faktycznie całkiem nieźle ! musz spróbować od kogoś pożyczyć na parę dni ten obiektyw i wtedy zdecydować czy kupić, bo nie wiem jak z manualnym ostrzeniem na dłuższą mętę.
    Nikon D40 + Nikkor 18-70. Dopiero zaczynam zabawę z rysowaniem światłem jestem kompletnym amatorem.

  9. #39
    Oszczędny w słowach Awatar pumka
    Dołączył
    05 2007
    Miasto
    zachodniopomorskie
    Posty
    16

    Domyślnie

    sorki za superpana ale wkleil mi sie zamias linka dla kolegi

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •