Cześć!
Właśnie jestem na etapie wyboru statywu i głowicy. Co do statywu - już prawie na pewno będzie to Manfrotto 055PRO B. Nie mogę się zdecydować na głowicę. Kulowa jest wygodna i szybka ale czasem przydałoby się coś bardziej precyzyjnego. Czyli albo 486RC2 albo 804 RC2. W katalogu Manfrotto znalazłem jeszcze coś co się nazywa Horizontal Grip Action Ball Head 322RC2, z nazwy kulowa ale ten grip chyba powinien zapewnić lepszą precyzję (tak mi się wydaje). Czy używał ktoś może tą głowicę? Wygodne to jest? I czy warto swojej ceny, bo nie jest najtańsza.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami