Close

Strona 10 z 14 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 135
  1. #91

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MatKon Zobacz posta
    Witam wszystkich.
    Planuję podesłać, a w sumie jestem zmuszony podesłać mojego Nikona d5300 z 2 obiektywami do kalibracji (BF nie do zaakceptowania). Do serwisu producenta nawet nie wysyłam .. szkoda czasu i nerwów. Pytanie kieruję do osób z poza Warszawy które swój sprzęt do studia 5S wysyłały. Z usług jakiego kuriera korzystaliście ? Czy po prostu spakowaliście i wysłaliście czy korzystaliście z opcji zadeklarowania wartości przesyłki itp ? Powiem szczerze , że mam pewne obawy przed wysłaniem sprzętu w podróż kurierem. Dlatego zwracam się z prośbą do osób które maja to już za sobą o poradę.
    Zadzwoniłem, opisałem problem w odpowiedzi usłyszałem proszę przysłać zrobimy co w naszej mocy (i tu był opis całej procedury kalibracji)
    sprzęt spakowałem (bez zamykana pudełka bo u mnie w dhl muszą zobaczyć czy w środku jest to co wpisane jako zawartość) w środku list z opisem problemu i rozmowy telefonicznej.
    przesyłka z zadeklarowaną wartością, (5k body, 4k szkło) i wysłane, na drugi dzień paczka była na miejscu.
    sprzęt do dzisiaj współpracuje bezproblemowo.
    100% hobby. ... ... www
    Ami 66 > Smena 8m > Fed 5 > Lubitel 166B > Zenit TTL > Minolta > Sony > Pentacon six TL - Nikon F - Nikon D

  2. #92

    Domyślnie

    Już wszystko jasne. Jutro sprzęcik wyjeżdża do naprawy.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Dziękuję bardzo za poradę

  3. #93

    Domyślnie

    Ja zawsze korzystałem z DPD zarówno wysyłając do Studio5s jak i do Fototechniki. Najważniejsze to odpowiednio zabezpieczyć sprzęt na czas transportu czyli solidne pudło kartonowe o grubych ściankach, wypełnienie z kulek piankowych + folia bąbelkowa i nic nie ma prawa się stać. Oczywiście obiektyw odpięty od body.
    D7500, N50 1.8, N70-300 AF-P

  4. #94

    Domyślnie

    Ja również polecam Studio 5S - szybko, sprawnie i za dobrą cenę. Co prawda po pierwszej naprawie mojego Nikona była dogrywka ale to był nowy temat - sprawa załatwiona bez żadnych dodatkowych kosztów po mojej stronie, niejako w formie kontynuacji pierwotnego zlecenia. Bardzo dobry kontakt na każdym etapie. Wszystko załatwione na odległość. Jestem bardzo zadowolony

  5. #95

    Domyślnie

    Sprzęt wrócił po 3 dniach bezpiecznie zapakowany. Wszystko cacy. Obydwa obiektywy ostrza w punkt. Cieszę się , że skorzystałem z usług Studia 5S.

  6. #96

    Domyślnie

    A ja wymieniłem czytnik kart w d70s. Działa i bratanica się uczy z aparatu korzystać.
    Pozdrawiam,
    Paweł
    Kilka zdjęć...
    D750&D200, N50f1.8G, Ta28-75/2.8, To12-28/4, N70-300VR

  7. #97

    Domyślnie

    Efekty czyszczenia w Studio5s, zdjęcia z 2 obiektywów, aparat odebrany z godzinę temu: https://drive.google.com/open?id=1kC...uptLw_p82_yjKD

  8. #98

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ziaja Zobacz posta
    Efekty czyszczenia w Studio5s, zdjęcia z 2 obiektywów, aparat odebrany z godzinę temu: https://drive.google.com/open?id=1kC...uptLw_p82_yjKD
    @ziaja
    Wszystkie na F/22? Może podrzuć coś na F/8-16... Osobiście dwa razy korzystałem ze Studio5S i wszystko super. Niebawem wysyłam aparat na czyszczenie matrycy. Tylko myślę, że sprawdzanie przy F/22 to trochę przesada - serwis Nikona chyba do F/8 sprawdza? Jeśli się mylę, poprawcie mnie.
    Trochę puszek i szkiełek

  9. #99

    Domyślnie

    Tak zdjęcia wszystko z F/22, nie znam się - pierwszy raz w życiu czyściłem matrycę i w sumie efektów nie widzę, ciciaki czarne widać przez wizjer tak samo jak wcześniej... a body ma 10 lat (Canon 5DmII) i nigdy nie było czyszczone, postanowiłem przed wyjazdem przeczyścić pierwszy raz .

  10. #100
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Zamiast dyskutować trzeba było już zrobić reklamacje, a jeśli widzisz coś w wizjerze to nie kwestia brudnej matrycy tylko wizjera/matówki.

Strona 10 z 14 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •