Close

Strona 12 z 14 PierwszyPierwszy ... 21011121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 135
  1. #111

    Domyślnie

    Ile mniej więcej czasu trwa w tym serwisie zdiagnozowanie usterki obiektywu no i później naprawa? Pytam orientacyjnie, wiadomo każdy przypadek inny.

  2. #112

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomekk33 Zobacz posta
    Ile mniej więcej czasu trwa w tym serwisie zdiagnozowanie usterki obiektywu no i później naprawa? Pytam orientacyjnie, wiadomo każdy przypadek inny.
    kontaktuj się bezpośrednio z @Studio5s opisując swój problem ze sprzętem
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  3. #113

    Domyślnie

    Gdzieś na forum (nie w tym wątku) był link do filmu nt kalibracji lustrzanek obarczonych BF/FF, nagrany przez szefa Sudio5s. Czy może ktoś podać link do filmu?

  4. #114
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  5. #115

    Domyślnie

    Tak, dzięki.

  6. #116

    Domyślnie

    Chciałabym bardzo podziękować wszystkim polecającym ten serwis i tym samym uchronienie mnie przed wielotygodniowym oczekiwaniem na naprawę i odesłanie aparatu z serwisu Nikona. Problem z moim aparatem został zdiagnozowany od ręki, skalibrowany sprzęt odebrałam za kilka dni.

  7. #117

    Domyślnie

    Chciałbym podziękować serwisowi Studio5s a także wszystkim polecającym. Czyszczenie matrycy, czujników AF i komory lustra ( i pewnie inne magiczne triki).
    D610 trafia ZNACZNIE pewniej i częściej; jak szukałem dobrego zdjęcia, tak teraz trafi się jakieś przestrzelone (z mojej winy). Aparat dostał (prawie) nowe życie.
    Nie do pominięcia jest fakt, że w dwa dni aparat był gotowy (odebrałem trzeciego dnia przed południem).

    DZIĘKUJĘ I POLECAM SERWIS "STUDIO5S".

  8. #118

    Domyślnie

    Czy można w serwisie Studio5s skalibrować sigmę 17-50 z body?
    D7500, N50 1.8, N70-300 AF-P

  9. #119

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz81 Zobacz posta
    Czy można w serwisie Studio5s skalibrować sigmę 17-50 z body?
    Nie, takie cuda tylko w Gdyni w Foto-Service 2

  10. #120

    Domyślnie

    To i ja się dorzucę do oceny Studio 5s - polecam, wykonywałem kalibrację AF w D7000, który od chwili zakupu na forum napsuł mi dużo krwi i odebrał radość z fotografowania. Teraz jest dobrze. Cała usługa wykonana bardzo szybko, dodatkowo w gratisie czyszczenie, bardzo dobra komunikacja z serwisem, z wysyłką zwrotną koszt ok. 220 zł. Dziękuję i polecam Studio 5s! Dzięki TOP67 za polecenie tegoż serwisu.

Strona 12 z 14 PierwszyPierwszy ... 21011121314 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •