Close

Strona 5 z 14 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 135
  1. #41

    Domyślnie

    super serwis! szczerze polecam
    Z6 | 35/1.8S | 50/1.8S | 70-200/4 VR

  2. #42

    Domyślnie

    Przyłączę się do zachwytów nad serwisem Studi5s. Świetna i miła rozmowa telefoniczna wystarczyła, żeby F501 stanął na nogi! Dziękuję i polecam każdemu. Pozdrawiam serdecznie!

  3. #43

    Domyślnie

    Tak czytam i czytam i wychodzi mi na to, że gwarancja Nikona jest g*wno warta. Lepiej oddać tel w ręce Studio od razu.

  4. #44

    Domyślnie

    Nikon i gwarancja to się przecież wyklucza
    Nikon

  5. #45
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2011
    Miasto
    Olsztyn/Gołdap
    Posty
    19

    Domyślnie

    Witam,

    Chciałbym bardzo serdecznie polecić serwis Studio 5s, Rafał szybko i sprawnie naprawił mój aparat.

    Miałem malutki wypadek z moim D7100. Był gorący dzień i wygląda na to że mój aparat chciał się troszkę ochłodzić i poszedł pod wodę.
    Szybka akcja ratunkowa, w ciągu kilku sekund aparat był z powrotem na powierzchni.... teraz pytanie...." Czy da radę go reanimować".
    Krótka wymiana zdań na FB i odezwał się do mnie Rafał i zaproponował, że może mi pomóc..... długo się nie zastanawiałem i wysłałem mu mojego "nurka"
    Po dwóch tygodniach miałem go z powrotem u siebie działającego, wyczyszczonego i lepiej działającego niż przed wypadkiem.

    Także cóż mogę powiedzieć......... Nie szukajcie nigdzie innych serwisów tylko od razu TU -->> http://www.studio5s.pl/

    Jeszcze raz dzięki Rafale
    D750 | Z6 | N50/1.4 | S35/1.4 | N85/1.8 | Helios40-2
    Blog

  6. #46

    Domyślnie

    Jest serwis u pana Bienka w Warszawie, również polecam!!!!
    .........

  7. #47

    Domyślnie

    Cześć.
    Chciałbym trochę "dołożyć" się do serwisu Studio 5S. Byłem u Pana Rafała co najmniej dwa razy. Za pierwszym razem przywrócił do życia mojego D7100 i 17-55. Wszystko zaczęło pracować jak nowe. Później znów do niego trafiłem z tym kompletem i ponownie odjechałem zadowolony. Ponadto za drugą naprawę nie chciał pieniędzy (nie z jego winy broił AF i spokojnie mógł mnie skasować).
    Takie są fakty. Sami musicie ocenić. Ja jestem winien mu co najmniej dużą flaszkę......No i Pani schowana za ladą też bardzo miła

  8. #48

    Domyślnie

    Po tym jak moja D700 na 194 000 klatce straciła migawkę, wybór był a) serwis nikona b) Studio5S chwalone tutaj. Biorąc pod uwagę, że serwis oficjalny raczej mało pochwał zbierał - zaryzykowałem nie wysyłać do serwisu oficjalnego. Po 2 dniach miałem diagnozę, poza migawką reanimacji potrzebował naciąg lustra i coś tam jeszcze wypadało by zrobić. Finalnie zdecydowałem się na usunięcie wszystkich problemów, aby aparat jeszcze chwile popracował. Po tygodniu aparat wrócił i działa. Tak więc szczerze polecam, szybko konkretnie i bezproblemowo.
    Dzięki Rafał, za 2 życie dla puszki
    N

  9. #49

    Domyślnie

    Ja też wkrótce będę musiał wymienić migawkę (ilość zdjęć). Ciekawe ile wezmą za jej wymianę w D5200.

  10. #50

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Maly.Psikus Zobacz posta
    Ja też wkrótce będę musiał wymienić migawkę (ilość zdjęć). Ciekawe ile wezmą za jej wymianę w D5200.
    Przecież Ty dopiero kupiłeś aparat... Masz 100000 w rok?
    A serwis Studio5s to klasa sama w sobie Polecam!

Strona 5 z 14 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •