Close

Strona 4 z 14 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 135
  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adrian Zobacz posta
    Ciekawe, że dużo pochlebnych opinii jest od ludzi z bardzo małą ilością postów...
    Faktycznie ciekawe...
    Prawdopodobnie nie bierzesz pod uwagę możliwości, że ci ludzie (tak jak to było w moim przypadku) trafili na informację o serwisie na tym forum a chcąc podzielić się opinią na jego temat dopiero się zarejestrowali.
    Dla mnie jest to również forma wyrażenia wdzięczności za szybko i fachowo wykonaną usługę przez Studio 5s.

  2. #32

    Domyślnie

    Ponowna wizyta w studio 5s, tym razem z obiektywami, utwierdziła mnie w przekonaniu, że warto chwalić i polecać jeśli coś jest dobre.
    Z trzech uszkodzonych obiektywów, które otrzymałem w prezencie od kumpla, udało się uratować tylko dwa ale i z tego jestem zadowolony gdyż uzyskałem w serwisie pełną informację o uszkodzeniach i koszcie (opłacalności) naprawy.
    Z przyjemnością zatem, w oparciu o własne doświadczenia, polecam ten serwis. Tanio, solidnie, szybko i konkretnie.

    -UFI-

  3. #33

    Domyślnie

    Dołączam do zadowolonych. W moim D700 zostały wymienione gumy i mechanizm naciągu lustra (o ile nazwy nie pokręciłem).
    Stare części dostałem z powrotem, przy okazji została wyczyszczona matryca. Serwis wykonany w ciągu jednego dnia!
    Polecam.

  4. #34

    Domyślnie

    Nikon powinien wywalić wszystkich swoich "serwisantów" i przyjąć Pana Rafała. Co prawda nie musiałam korzystać z umiejętności w/w Pana, ale sama rozmowa telefoniczna to poziom profesjonalny, którą żółty serwis nigdy nie osiągnie. Niestety.

  5. #35

    Domyślnie

    również polecam ,miałem problem z synchronizacją z zewnętrzną lampą błyskową w nikonie d700 kilka miesięcy po takiej samej naprawie w firmowym serwisie nikona ,który kosztował mnie majątek- w studio5S zrobiono to szybko i dużo ,dużo taniej .

  6. #36

    Domyślnie

    Dołączam się do wszelakich pochwał. Serwis na najwyższym poziomie, mój Nikon F5 miał wymienioną blokadę zamka tylnej pokrywy. Przy okazji zakorserwowany. Serdecznie polecam - pełen profesjonalizm!
    D750, N24-70 2.8, N70-200 2.8, N50 1.8, N35 1.8, SB-910

  7. #37
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2015
    Miasto
    Zielona Góra
    Posty
    10

    Domyślnie

    Zostanę zaraz zjechana, że świeża osoba na forum, a od razu ocena serwisu Tak moi drodzy, mój nikon uległ wypadkowi, dzięki temu forum znalazłam kontakt do tego Pana Jak się okazało nikon serwisuje gwarancyjnie coolpixy w Czechach... A ja potrzebowałam szybkiej naprawy, która cenowo mnie nie zabije. Po rozmowie telefonicznej odesłałam aparat do Studio5S, został naprawiony w przeciągu 3 dni! Świetny kontakt z serwisantem, widać, że zależy mu na zadowoleniu klienta, aparat wrócił sprawny, a mi wrócił uśmiech Dziękuję ślicznie jeszcze raz! Aparat jeszcze nie ma roku, a ja już niestety pożegnałam się z gwarancją, także cieszę się, że mam namiar na ten serwis, bo niestety w moim mieście brak jakiegokolwiek serwisu aparatów. POLECAM!

  8. #38

    Domyślnie

    Podziękowania dla p. Rafała ze Studio5S za naprawę sprzętu.
    Wiedza, profesjonalizm, rzetelność i poważne podejście do klienta
    to, jak doświadczyłem, wartości wpisane w metodę pracy p. Rafała.
    Nikon

  9. #39

    Domyślnie

    Bardzo polecam ten serwis. Naprawa 70-200 2.8 vr bardzo udana, pełen profesjonalizm. Sam Rafał jest przemiłą osobą i widać, że po prostu lubi tą dłubanine. Polecam.

  10. #40

    Domyślnie

    Jestem świeżo po wizycie w serwisie Studio5s, byłem z Tamronem który zaliczył upadek na beton. No i muszę przyznać, że serwis Nikona powinien przyjechać tam na nauki. Miałem to nieszczęście, że kiedyś skorzystałem z fabrycznego serwisu. Po miesiącu czekania na jakąkolwiek informację, na FB ubłagałem aby w końcu zajęli się moim sprzętem. Natomiast Studio5s jest przeciwieństwem w podejściu do klienta. Szybko, profesjonalnie z pełną informacją. Bardzo żałuję, że wcześniej się do nich nie udałem. Gorąco polecam i dziękują za "uratowanie" mojego obiektywu, był w fatalnym stanie.

Strona 4 z 14 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •