Close

Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 135
  1. #11

    Domyślnie

    Również mogę polecić ten serwis - szybko, fachowo i bez naciągania

    Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
    D700 + MB-D10 | N16-35 f4 | N35 1.8G DX | N50 f1.8G | N55 f3.5 | N85 f1.8G | T70-300 f4.0-5.6 USD | N80-200 f2.8D ED | N300 f2.8D AF-S

  2. #12

    Domyślnie

    Witam. Ja także polecam ten serwis. Skorzystałem z usług tego serwisu przy "okazji" naprawy uszkodzonego N18-55 GII ED
    ( nie działał autofocus ) Szybko, tanio i solidnie, przy okazji można otrzymać parę cennych rad dotyczących sprzętu , ja przy okazji dostałem kontakt do p.Mirka do jednego takiego sklepiku foto w celu dopasowania lampy do mojego Nikonka .
    Polecam !!!
    D7200 + N 35, N 18-105; D40 + N 18-55; SB-700

  3. #13

    Domyślnie

    Skorzystałem dwa razy (kalibracja 2 body) i podzielam pozytywne opinie
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  4. #14

    Domyślnie

    Poszukiwałem gum do D300 oraz do obiektywu Nikkor 17-55. Napisałem zapytanie do Nikon Polska - nie dostałem odpowiedzi. Do studio 5s trafiłem przypadkowo szukająć punktu nadania paczki kuruerem w sprawie niezwiązanej z fotografią.
    Pan prawie wszystkie gumy miał na miejscu, w cenie je wymienił i zamówił zaślepkę portów, oraz gumę zoom do obiektywu 17-55. Kolejnego dnia zadzwonił, że są już dostępne, szybka wymiana na miejscu i po kłopocie.
    Cena jak najbardziej satysfakcjonująca.
    POLECAM

  5. #15

    Domyślnie

    Wow!
    W zasadzie był to mój pierwszy poważny kontakt z serwisem, wiadomo jak do tego podchodziłem znając ogólny problem fachowej obsługi i częstą konieczność wysyłki sprzętu za granicę (właśnie wypiął się na mnie sam Metz, o czym jednak nie będę tutaj pisał).
    Naprawa dotyczyła naprawy świeżo zakupionego do rodzinnych fotek d5200, w którym spustoszenia narobiła ułamana karta sd Sandiska
    Aparat został naprawiony w błyskawicznym tempie, po odbiorze okazało się że puszka wstaje, wszystko pięknie działa...Poza wbudowanym mikrofonem.
    Przemiły Pan poradził żeby sprzęt natychmiast odesłać (nawet chciał zorganizować transport), po czym odmówił przyjęcia jakiejkolwiek kwoty za dodatkową naprawę.
    D5200 jutro do mnie wróci, ale jestem przkonany, że będzie śmigał jak nowy!
    KLASA, tyle w temacie. Tacy ludzie jednak jeszcze istnieją
    Korzystając z okazji, dziękuję Fatmanowi za skierowanie mnie do TOP67, a TOPowi za przekierowanie sprawy do Studio5s.
    Wiem już gdzie będę wysyłał sprzęt do konserwacji po sezonie
    Podrawiam!

  6. #16

    Domyślnie

    Również jestem bardzo zadowolony z usług serwisu Studio5s! Aparat był po upadku. Naprawa polegała na wyprostowaniu dźwigni przysłony w aparacie oraz wymianie styków w obiektywie. Gratis został wymieniony bagnet obiektywu. Jeszcze przed wysłaniem sprzętu znałem szacunkowy koszt na podstawie przesłanych zdjęć. Bardzo dobry i miły kontakt z klientem, wszystko uzgadniane, cały proces wraz z przesyłkami zajął kilka dni.

    Polecam i pozdrawiam!

  7. #17

    Domyślnie

    Ja dziś odebrałem aparat z serwisu Studio5s.
    Problemem było zacinające się kółko funkcyjne znajdujące się na tylnej ściance aparatu.
    Diagnoza postawiona na wstępie okazała się trafna: kółko funkcyjne było mocno zabrudzone.
    Przy okazji czyszczenia kółka tylnego zostało wyczyszczone kółko przednie (dużo lepiej zabezpieczone przez zanieczyszczeniem), matryca, matówka, został sprawdzony AF i wyregulowane sanki lampy.
    Aparat oddałem z ciężko zapinającą się 50tką i przy obiektywie również zostało coś zrobione bo teraz zapina się bez oporu. Podczas odbierania sprzętu właściciel serwisu nawet o tym nie wspomniał.
    Cena satysfakcjonująca w 100%, nie odbiegła od szacunkowego kosztorysu postawionego na wstępie a przy okazji zostało zrobione sporo innych rzeczy.

    ps: podczas oddawania aparatu do serwisu ucięliśmy sobie kilkunasto/kilkudziesięcio minutową pogawędkę korzystając z okazji, że nie było innych klientów.

  8. #18

    Domyślnie

    Na serwis prowadzony przez Pana Rafała natrafiłem właśnie w tym wątku. Zdecydowałem się skorzystać z jego usług i to był strzał w dziesiątkę!

    Mój aparat to NIKON D7000. Objawy: Migający Err po wykonaniu kilku zdjęć, brak wyzwolenia migawki, klapiące lustro i brak rejestracji zdjęć. A teraz fakty:
    Aparat odebrany przez Pana Rafała w poniedziałek 06.07. około godz. 11. O godz. 14 otrzymałem telefon z informacją o konieczności naprawy naciągu lustra i wymiany migawki. Dodatkowo poprosiłem jeszcze o wymianę bagnetu w moim NIKKORZE 18-105.
    Następnego dnia aparat miałem już w ręku!

    Przyznam, że kiedy usłyszałem diagnozę, spodziewałem się sporych kosztów a tu miłe zaskoczenie!
    Naprawdę profesjonalna robota, szybka realizacja i niskie koszty. A co najważniejsze, wszystko w miłej atmosferze.

    Zdecydowanie polecam serwis Stusio5s.

  9. #19

    Domyślnie

    Ją również jestem bardzo zadowolony z tego serwisu. Problem z rysami na matrycy. Diagnoza to wymiana. Fachowo wykonana operacji wymiany w d610. Pan Rafał bardzo uprzejmy i pomocny wyjaśnił mi co i ile będzie trwać. Bardzo solidnie i konkretnie. Polecam serdecznie.
    D750 , D610, N[70-200 f/2.8; 50 f/1.8; 24-70 f/2.8], Samyang 14 f/2.8
    http://500px.com/masterkzam

  10. #20

    Domyślnie

    Jak się tych rys na matrycy dorobiłeś?

Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •