Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12
  1. #11

    Domyślnie

    Ta polityka nie obowiązuje w muzeum Ferrari w Maranello oraz w Modenie.
    _____
    D610, N 24-120 f/4.0, N 50mm 1.4G oraz Tokina 100mm f/2.8 macro
    http://jakub.zagrajek.pl

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sławol Zobacz posta
    Przespałem komentarze, ech...

    @Pes - musiałeś się z tym dino wyrwać, nie? Mogłem żyć w błogiej nieświadomości.
    Uważaj, bo w moim miejscu stoją bodaj cztery, czy pięć w tej chwili i jak się nie uspokoisz, to jutro tam pojadę

    Cytat Zamieszczone przez Jakub_Z Zobacz posta
    Ta polityka nie obowiązuje w muzeum Ferrari w Maranello oraz w Modenie.
    Bo to bzdura jest, a nie polityka Ferrari nic takiego nie wprowadziło. Drad niestety trafił na złą osobę i tyle. W necie pełno fotek z tego miejsca...na blogach, stronach itp. Ba! Są nawet z serwisu.

    Czasem może chodzić o widzimisię właściciela/managera, lub jakąś niepisaną politykę danego salonu/serwisu (pamiętajmy, że to teren prywatny), względy bezpieczeństwa, dobro właścicieli samochodów itp. bo sam także spotkałem się z odmową zrobienia zdjęć w innym serwisie Ferrari niedaleko mnie...a mieli takie fajne 250 GT... I nie pomógł fakt, że współpracuję z innym salonem Ferrari (być może akurat to badziej przeszkodziło, bo konkurencja ) i że jestem ubezpieczony na wysoką kwotę na wypadek NW w takim miejscu. Nie i już.

    W przypadku Radka sprawa jest o tyle irytująca, że najpierw mu pozwolili, a potem praktycznie przegonili i na dodatek zabronili publikacji zdjęć na blogu zasłaniając się czymś wyimaginowanym.
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •