Dziękuje. Nie wszyscy tak uważają, wczoraj czytałem w innym wątku i widziałem link wklejony tego, z zapytaniem kolegi któremu podobały się moje zdjęcia, co w nich widzi interesującego? Ale ja się tym nie przejmuję i jak zapowiedziałem wcześniej będę wstawiał nie w nowych wątkach ale już założonych pokazując postęp w nauce fotografowania. A oto jedno z miejscówki nad leśnym stawem (12) tylko już więcej góry chociaż nie jest idealna, wschód jest z lewej strony. Tam zdjęcia wychodzą tak dobrze tylko 15 min po świcie a potem zupełnie kiepsko się prezentują. Chyba to właśnie przykład złotej godziny. Na tym staw już zamarzł, z wodą byłoby lepiej. Pozdrawiam.
18
Szukaj





Odpowiedz z cytatem













Skontaktuj się z nami