Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Nalesnikowo

  1. #1

    Domyślnie Nalesnikowo

    Witam,

    jak zawsze o krytyke pytam...

    Mati, ktory uparcie nie chce pozowac... obraza sie i ma w nosie moje prosby i grozby oraz proby przekupstwa...

    1.


  2. #2

    Domyślnie

    Hmm , a czym go chciałaś przekupić?
    Fajny bokeh...

  3. #3

    Domyślnie

    od pieniedzy, slodyczy, wyjscia do zoo po nowe gry.... jak nie chce zdjecia to nie chce zdjecia i koniec rozmowy... (6ciolatek)

  4. #4

    Domyślnie

    Jeeeeżu, co wychodzi górą z tej gazety? To samo czego resztki chłopak ma na ustach? Moim zdaniem, wyszło trochę nieapetycznie, sorry.
    ['O]

  5. #5

    Domyślnie

    Fajne bliki w tle

  6. #6

    Domyślnie

    Zastanawia mnie dlaczego ludzie dzieciakom wkładają na głowy WEŁNiANE czapki imitujące głowy zwierząt a ku starości ewoluując wciskają już na swe głowy ŻYWE zwierzęta? Wiem, że to nie fotograficzne pytanie, ale tak jakoś patrząc na to zdjęcie mnie naszło.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez chez les Zobacz posta
    Zastanawia mnie dlaczego ludzie dzieciakom wkładają na głowy WEŁNiANE czapki imitujące głowy zwierząt a ku starości ewoluując wciskają już na swe głowy ŻYWE zwierzęta? Wiem, że to nie fotograficzne pytanie, ale tak jakoś patrząc na to zdjęcie mnie naszło.
    Masz rację, szczególnie irytujący są starsi ludzie z ŻYWYMI krowami i dzikami na głowach, a te wciśnięte to już dopiero przesada

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez chez les Zobacz posta
    Zastanawia mnie dlaczego ludzie dzieciakom wkładają na głowy WEŁNiANE czapki imitujące głowy zwierząt a ku starości ewoluując wciskają już na swe głowy ŻYWE zwierzęta? Wiem, że to nie fotograficzne pytanie, ale tak jakoś patrząc na to zdjęcie mnie naszło.
    Widać, że nie masz dzieci.
    D610 n 16-35 f4, S 35mm/1.4, S 50mm/1,4, 85mm/1.8G, sigma 150-600 C
    http://500px.com/arekkruszka
    FB MM

  9. #9

    Domyślnie

    Dołączę do STARKa, będziesz miał dzieci, zrozumiesz
    P7100, D300; N35 1.8G DX; S17-50 EX HSM, Metz 48 AF-1
    500px

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ned Stark Zobacz posta
    Widać, że nie masz dzieci.
    Dokładnie ?

    Niech tam każdy nosi to co chcę, może będzie śmiesznie i kolorowo. Lepsze to niż moherowe bereciki, jednakowe cylindry na głowach, ewentualnie zawsze można się zdać na naszego narodowego experta Jacykowa.

    End offtop
    D5100 || N35 f/1.8G || N50 f/1.8G

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •