Witam,
właśnie nabyłam nowe d800. Przy oglądaniu body zauważyłam, że w środku luźno chrobocze jakiś mały element (przy poruszaniu przód-tył). Po podniesieniu lampy chrobotanie jest zdecydowanie cichsze (słychać tylko przy poruszaniu body na boki). Czy ktoś kto posiada ten sprzęt mógłby sprawdzić czy to normalne w tym modelu ??? (metalowe zaczepy na pasek oczywiście unieruchomiłam - to nie one stukają![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami