Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23
  1. #21

    Domyślnie

    Tylko, że ten Sirui ma 5 sekcji, więc z pewnością będzie mniej stabilny od Manfrotto Befree, no i będzie gorszy do rozkładania.

  2. #22

    Domyślnie

    Zaczynam się wahać czy nie przeskoczyć jednak na 190XPRO (http://www.foto7.com.pl/mt190xpro4-b...jny-z-glowica/) zamiast BeFree. Trochę cięższy i większy, ale liczę, że też stabilniejszy. Trochę martwi mnie to, że żaden z tych statywów nie ma żadnego haczyka, żeby powiesić coś ciężkiego (np. torbę) dla dociążenia statywu w terenie.
    Pozdrawiam
    AS
    Z6 Z24-70/2.8S | Z24-70/4S | Z14-30S | D4 | AFS24-70/2.8 | S24-105/4 ART | AFS70-200/4 | AFS16-35/4 | SB910 | SB900

  3. #23
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 037

    Domyślnie

    Miałem 190 i taszczylem go po górach no jak dla mnie za ciężki. Teraz mam 055 ani myślę go zabierac w góry. W moim przypadku jest to ciężki świetny statyw na niziny. W góry zabieram worek z styropianowymi kulkami które robią za statyw. Ale zależy komu do czego jest potrzebne wykorzystanie statywu.

    Wysłane listem poleconym

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •