Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23
  1. #1

    Domyślnie Manfrotto BeFree Carbon

    Witajcie,

    Co sądzicie o tym statywie?: http://www.foto7.com.pl/befree-carbo...ulowa-i-torba/
    Cena ok.970 zł. Czy w przedziale cenowym do 1000 zł, można znaleźć coś lepszego?
    Pozdrawiam
    AS
    Z6 Z24-70/2.8S | Z24-70/4S | Z14-30S | D4 | AFS24-70/2.8 | S24-105/4 ART | AFS70-200/4 | AFS16-35/4 | SB910 | SB900

  2. #2

    Domyślnie

    znalezc cos lepszego od Manfrotto? tez wyzwanie...

    sam mam Sirui T-1004x z glowka Triopo NB-1S.

    to bedzie w calosci ciezsze, bo nogi sa amelinowe nie karbonowe ale nie sadze, ze roznica bedzie wielka. za to na pewno tansze i trwalsze (szczegolnie glowica), dodatkowa zaleta na przyszlosc jest zgodnosc glowki z mocowaniem Arca Swiss. co do stabilnosci - na tym zestawie wieszczalem 5D mkII z 70-300L (oczywiscie na uchwycie statywowym) i nogi trzymaly jak zloto.

  3. #3

    Domyślnie

    Jest też wersja alu: http://www.foto7.com.pl/befree-alumi...ulowa-i-torba/
    Cena już trochę przystępniejsza poniżej 700 zł.
    Pozdrawiam
    AS
    Z6 Z24-70/2.8S | Z24-70/4S | Z14-30S | D4 | AFS24-70/2.8 | S24-105/4 ART | AFS70-200/4 | AFS16-35/4 | SB910 | SB900

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    bo nogi sa amelinowe
    no, ale tego nie pomalujesz
    Nikon E600, E800, D810 i dużo obiektywów

  5. #5

    Domyślnie

    Dla niektórych napis manfrotto jest jak płachta na byka .

  6. #6

    Domyślnie

    Statyw? Po co komu statyw? :P

    Gitzo Panie, Gitzo !
    2x D750 | 2x MB-D16 | SB-800 | SB-900 | N24-70/2.8 | N80-200/2.8 AF-S

  7. #7

    Domyślnie

    No to żeście mi doradzili
    Pozdrawiam
    AS
    Z6 Z24-70/2.8S | Z24-70/4S | Z14-30S | D4 | AFS24-70/2.8 | S24-105/4 ART | AFS70-200/4 | AFS16-35/4 | SB910 | SB900

  8. #8

    Domyślnie

    1100g z głowicą. To jest to. Wiem, co piszę, bo dźwigam podróbę 055B ważącą 5x tyle 5 x droższy, 5 x lżejszy. To dobra proporcja IMHO.
    Fuji S3Pro || Nikkor 35/1.8G DX; 50/1.8D

  9. #9

    Domyślnie

    a jakie szkła chcesz wieszać na stojaku?sam mam mańka 055prob +488rc2 ale ja Pudzian jestem .

  10. #10

    Domyślnie

    Tak, jak w stopce. Może dojdą jeszcze jakieś stałki, ale nic cięższego niż to co mam.
    Pozdrawiam
    AS
    Z6 Z24-70/2.8S | Z24-70/4S | Z14-30S | D4 | AFS24-70/2.8 | S24-105/4 ART | AFS70-200/4 | AFS16-35/4 | SB910 | SB900

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •