Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Wątek: Mroźny poranek

  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2014
    Miasto
    Zachodniopom. Dębno
    Posty
    240
    Wpisów
    2

    Domyślnie Mroźny poranek

    Jeszcze raz witam wszystkich, i jako początkujący w krajobrazach, trudny temat dla mnie, chciałem wstawić kilka fotek do oceny. Wiem że nie są dość dobre, największy problem mam z przepałami na niebie. Chociaż powiedzcie czy idę w dobrym kierunku i wiem że muszę się jeszcze dużo uczyć. D7100 mam dopiero drugi miesiąc ale kiedyś fotografowałem Zenitem TTL, puźniej kompaktem, tylko że to inna bajka.


    1
    [/IMG]

    2
    [/IMG]

    3
    [/IMG]

    4
    [/IMG]

    5
    [/IMG]

    6
    [/IMG]

  2. #2
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2014
    Miasto
    Zachodniopom. Dębno
    Posty
    240
    Wpisów
    2

    Domyślnie

    I zapomniałem dodać że zdjęcia są na razie bez obróbki komp. Mój stary komp nie nadaje się do tego, nawet RAW- a nie chce otworzyć. na nowy będę jeszcze trochę musiał poczekać.Wstawię jeszcze jedno zdjęcie za które poprzednio pomyłkowo wstawiłem inne.

    [/IMG]

  3. #3

    Domyślnie

    Mało mrozu na zdjęciach. Raczej późna jesień. Pierwsze 4 jakoś ciut mydlane.
    Wyostrzyłeś po zmniejszeniu?
    -----------
    ps. sprawdź znaczniki [IMG] przy wstawianiu fotek.
    Tutaj jest... podpis

  4. #4

    Domyślnie

    Miejscówki masz świetne...
    Nikon + Nikkor
    https://www.instagram.com/z_nurtem_sanu_i_dunajca/

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2014
    Miasto
    Zachodniopom. Dębno
    Posty
    240
    Wpisów
    2

    Domyślnie

    Wyostrzyłem, a może i którąś zapomniałem bo nie mam wprawy. Co z miejscówek jak umiejętności brak. To wszystko jest w zasięgu wycieczki rowerowej. Nigdy nie spotkałem nikogo w tych lasach a już z aparatem i myślałem że tych terenów nikt nie foci ażdo dzisiaj gdy spostrzegłem na bagnie (foto nr 5) ustawioną czatownie i to bardzo profesionalną. Naturalnie nie podchodziłem, zrobiłem tylko na długim końcu mojej 105 zdjęcie i się wycofałem. Samochodu też nie było żadnego w pobliżu. Jak to jest u Was bo jeszcze nigdy nie spotkałem się z taką sytuacją, czy jak już ktoś ma ustawioną czatownię to inni fotografowie nie wchodzą na ten teren. Ja i tak nie mam zamiaru focić ptaków bo nie mam takiego sprzętu. Na tym bagnie odkąd pamiętam to zawsze odpoczywały żurawie, słychać je 5 km dalej. Tak więc ów kolega może fotografować w spokoju, ja tam więcej nie pójdę.Utrapieniem są kładowcy którzy mają za nic przepisy i jeżdżą nie opodal tego żurawiska, nawet dzisiaj dwa kłady przejechały.

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2014
    Miasto
    Zachodniopom. Dębno
    Posty
    240
    Wpisów
    2

    Domyślnie

    A czy jest taka możliwość żeby któryś z kolegów pobrał fotkę, wyostrzył i wstawił z powrotem. Chętnie zobaczyłbym rezultat,byłbym wdzięczny.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JE56 Zobacz posta
    A czy jest taka możliwość żeby któryś z kolegów pobrał fotkę, wyostrzył i wstawił z powrotem. Chętnie zobaczyłbym rezultat,byłbym wdzięczny.
    http://forum.nikoniarze.pl/forumdisplay.php?f=27
    Nikon + Nikkor
    https://www.instagram.com/z_nurtem_sanu_i_dunajca/

  8. #8
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2014
    Miasto
    Zachodniopom. Dębno
    Posty
    240
    Wpisów
    2

    Domyślnie

    Nie można wysłać zdjęcia, adres mail nie aktualny.

  9. #9
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2014
    Miasto
    Zachodniopom. Dębno
    Posty
    240
    Wpisów
    2

    Domyślnie

    Dzisiaj zmieniłem ustawienia i poszedłem do lasu mimo złej pogody. Kadry nie mogłem znaleźć na szybkiego ale zależy mi na Waszym zdaniu czy dalej mydlane i brak ostrości.

    1
    [/IMG]
    2
    [/IMG]
    3
    [/IMG]

  10. #10

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •