Np. to ISO 1250 wydaje mi się e nie da rady wyciągnąć szczegółów. Zdjęcie przykładowe kupiłem aparat i sprawdzałem możliwości.
https://www.dropbox.com/s/62opsfnvkv..._0702.NEF?dl=0
Szukaj
Np. to ISO 1250 wydaje mi się e nie da rady wyciągnąć szczegółów. Zdjęcie przykładowe kupiłem aparat i sprawdzałem możliwości.
https://www.dropbox.com/s/62opsfnvkv..._0702.NEF?dl=0
DJ crazy, które szczegóły chciałbyś wyciągnąć?
Np coś więcej z drogi i drzew więcej to się nie da...
Ogólnie największy problem mam z wyostrzaniem każdego zdjęcia.
Przy ISO 1260 to możesz pomarzyć o wyciąganiu czegoś z cieni...
Jak chcesz się bawić w krajobrazy o dużym DR z jednego zdjęcia to musisz się ograniczyć do góra ISO200. Z każdym zwiększaniem ISO mocno obcinasz DR.
Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
Nikon D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1
Skontaktuj się z nami