Close

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 84 z 84
  1. #81

    Domyślnie

    Np. to ISO 1250 wydaje mi się e nie da rady wyciągnąć szczegółów. Zdjęcie przykładowe kupiłem aparat i sprawdzałem możliwości.

    https://www.dropbox.com/s/62opsfnvkv..._0702.NEF?dl=0

  2. #82

    Domyślnie

    DJ crazy, które szczegóły chciałbyś wyciągnąć?

  3. #83

    Domyślnie

    Np coś więcej z drogi i drzew więcej to się nie da...
    Ogólnie największy problem mam z wyostrzaniem każdego zdjęcia.

  4. #84

    Domyślnie

    Przy ISO 1260 to możesz pomarzyć o wyciąganiu czegoś z cieni...
    Jak chcesz się bawić w krajobrazy o dużym DR z jednego zdjęcia to musisz się ograniczyć do góra ISO200. Z każdym zwiększaniem ISO mocno obcinasz DR.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •