Close

Strona 81 z 151 PierwszyPierwszy ... 3171798081828391131 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 801 do 810 z 1510
  1. #801

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sz@kal Zobacz posta
    No bo angielski serwis będzie naprawiał, nasz minimalizował

    moto g2 via tapatalk pro
    Przecież, to był żart
    D600
    14,20,28x2,35,50,85,90,300,500
    28-75,70-210

  2. #802

    Domyślnie

    Jeszcze nie zaczęli naprawiać, a Wy już wiecie, że nie naprawią. Całe szczęście, że Nikon wypuszcza same buble, bo musielibyście zdjęcia robić...

  3. #803

    Domyślnie

    Fixation to taki serwis od wszystkiego ze tak powiem(nikon,canon itp) ,mialem na mysli glowny serwis nikona w uk,bawia sie moim d800 juz 3 miesiace i w poniedzialek aparat wraca do nich juz po raz czwarty,nie potrafia sobie poradzic z FF,do tego przylapalem ich juz na kilku bezczelnych klamstwach,szkoda slow

  4. #804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez norty Zobacz posta
    mialem na mysli glowny serwis nikona w uk,bawia sie moim d800 juz 3 miesiace i w poniedzialek aparat wraca do nich juz po raz czwarty,nie potrafia sobie poradzic z FF,do tego przylapalem ich juz na kilku bezczelnych klamstwach,szkoda slow
    Czyli coś jak nasz rodzimy serwis...

    A wracając do tematu...
    Biorąc pod uwagę, że "naprawa" D750 będzie musiała być kończona kalibracją AF w serwisie, to... coś czuję, że wiele osób uzna, że woli mieć "cień/flarę" niż rozwalony AF...

  5. #805

    Domyślnie

    Akcja serwisowa ruszyła. Nikon właśnie wycofał wszystkie D750 z największych sklepów w Tokio, mają wrócić do sklepów w tym miesiącu.

  6. #806
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez norty Zobacz posta
    Fixation to taki serwis od wszystkiego ze tak powiem(nikon,canon itp) ,mialem na mysli glowny serwis nikona w uk,bawia sie moim d800 juz 3 miesiace i w poniedzialek aparat wraca do nich juz po raz czwarty,nie potrafia sobie poradzic z FF,do tego przylapalem ich juz na kilku bezczelnych klamstwach,szkoda slow
    Wiem, ze od wszystkiego ale autoryzowany... 'zwyklego' nigdy nie mialem okazji zaznac U mnie rzeczy robia w 5minut, nawet te, ktorych w PL/DE sie nie udalo zrobic Wpadaj!

    I jestem podobnego zdania co Przemek, znajac nasz polski serwis to najpierw oddacie na likwidacje flary, a pozniej kalibracje AF

  7. #807

    Domyślnie

    Lol, ludzie, przecież to jakaś paranoja. Jeszcze nic się nie zaczęło, a już narzekanie, że i tak źle - to jakaś mania, hobby, nie wiem?
    Nikon wydaje oświadczenie, że przygląda się problemowi - źle (pewnie zamiotą sprawe pod dywan, nic nie zrobią, d760 hurr durr).
    Nikon oświadcza, że za friko naprawi - źle (AF na pewno się rozjedzie, zepsujo, hurr durr d760).
    Nikon naprawi i problem zniknie (może?) - do czego wtedy można będzie się przyczepić? Że kurier od nikona za długo jechał? Że niesmak pozostał i trzeba odpuścić ten aparat, kupić super d700?

    Ja wiem, że jest zima, ciągle zimno i pada, mało słońca, ale litości - to wygląda jak marudzenie starych bab na bazarze na cały świat, takich z wiecznie niezadowoloną miną, którym w żaden sposób nie dogodzi.

  8. #808

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    Czyli coś jak nasz rodzimy serwis...

    A wracając do tematu...
    Biorąc pod uwagę, że "naprawa" D750 będzie musiała być kończona kalibracją AF w serwisie, to... coś czuję, że wiele osób uzna, że woli mieć "cień/flarę" niż rozwalony AF...
    I nawet najzagorzalsi malkontenci dojdą do wniosku że, flara/odcięcie w normalnym fotografowaniu jest
    zjawiskiem mocno marginalnym i rzadkim, nie mającą wpływu na jakość zdjęć.

  9. #809
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez S4INT Zobacz posta

    Ja wiem, że jest zima, ciągle zimno i pada, mało słońca
    Patryk chyba u Ciebie ta zima, u mnie jest 10st i swieci slonce (dobra juz nie swieci bo za pozno )

    Jak problem zniknie to bedzie kawal swietnego sprzetu, na razie jest kawal swietnego przycisku do papieru (zeby bylo jasne - to zart, bo zaraz sie ktos przywali i bede musial go znokautowac).

  10. #810

Strona 81 z 151 PierwszyPierwszy ... 3171798081828391131 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •