Close

Strona 53 z 151 PierwszyPierwszy ... 343515253545563103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 1510
  1. #521

    Domyślnie

    Ciekaw jestem czy technicy będą dopiero szukać źródła problemu czy przeczytają forum a może o problemie już dawno wiedzieli ...
    DeSiedemSto

    Uzależniony od dźwięku migawki

  2. #522

    Domyślnie

    Dziwię się głupocie Nikona, że od razu nie udzielali ludziom takiej odpowiedzi.
    Sami sobie mocno zaszkodzili próbując robić z ludzi idiotów - ciekawe ile razy muszą odrabiać tą samą lekcję żeby się nauczyć?

  3. #523

    Domyślnie

    Przecież oni muszą mieć regułkę "z góry" przesłaną, sami nie mogli nic.

  4. #524

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sz@kal Zobacz posta
    Ale po co wymieniać jakieś kurtynki skoro Top67 udowodnił, że "wystarczy" wyregulować położenie czujników af

    moto g2 via tapatalk pro
    To wniosek oparty na innych testach, nie przeprowadzony dowód, a taki ostatecznie dopiero wybije wszelkie wątpliwości i argumenty, czy można ten feler naprawić w prosty sposób dla serwisu, czy nie. Tu nie może być miejsca na spekulacje, które cały czas to aktywnie wykorzystują fanboje firmy (patrz dpreview) robiący wszystko aby zamazać obraz tej wady, zanudzić, a właściwie zamęczyć innych obserwatorów/czytelników, wrzucanymi różnymi teoriami, wątpliwościami i spekulacjami i poddać w wątpliwość sens dalszego kontynuowania krytyki felera D750. Nie wnioski i wyjaśnienia pisemne mają tu znaczenie, ale zdjęcia i video. Gdyby jeszcze pokazano, że tego bobla można łatwo usunąć (czyli serwis Nikona może łatwo to zrobić), sprawa byłaby przesądzona. Póki co nie jest, nawet tej szansy nie daje ostatnie oświadczenie Nikona że przygląda się tej sprawie. To nic nie znaczy, takie metody od dawna stosuje się na przeczekanie. Tu potrzebny jest ostatni i przesądzający klin wbity pomiędzy taktyczne zagrywki firmy, a problem. Czy będzie to regulacja położenia czujników AF, czy powiększona kratka, kurtynka, niech będzie cokolwiek, ale powinno się to pokazać, aby ostatecznie zamknąć usta niedowiarkom, a głównie fanbojom firmy i jej aktywistom, a Nikonowi nie dać możliwości na kolejny ruch na przeczekanie.
    Ostatnio edytowane przez Bach ; 29-12-2014 o 17:08

  5. #525
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2012
    Miasto
    Český Těšín
    Posty
    8

    Domyślnie

    No i po problemu mozemy wreszcie fotografowac )

  6. #526

    Domyślnie

    Ciekaw jestem działań - będą wymiany body czy ,,naprawy''. Byle nie zaczęła się karuzela z rozjechanymi AF-ami po ,,naprawie''.

  7. #527

    Domyślnie

    Niestety jestem przekonany, że będą "naprawy". To chyba jednak z punktu widzenia korporacji znacznie taniej, szczególnie biorąc pod uwagę to, że część posiadaczy prawdopodobnie nie zdecyduję się na skorzystanie z akcji serwisowej.
    Pozdrawiam
    AS
    Z6 Z24-70/2.8S | Z24-70/4S | Z14-30S | D4 | AFS24-70/2.8 | S24-105/4 ART | AFS70-200/4 | AFS16-35/4 | SB910 | SB900

  8. #528

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arek1 Zobacz posta
    Niestety jestem przekonany, że będą "naprawy". To chyba jednak z punktu widzenia korporacji znacznie taniej, szczególnie biorąc pod uwagę to, że część posiadaczy prawdopodobnie nie zdecyduję się na skorzystanie z akcji serwisowej.
    Ktoś, kto tu nie zagląda prawdopodobnie nigdy nie dowie się o swojej wadzie

    Ale dobrze, że jest nacisk na Nikona ze strony użytkowników. Niech na przyszły raz dłużej testuje sprzęt przed wprowadzeniem go na rynek.
    D0,7k | N2470 |S14 2.8 | N50 1.8D | N80200 4,5 AI || D80 | N18105vr
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  9. #529

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ppawel232629 Zobacz posta
    Ktoś, kto tu nie zagląda prawdopodobnie nigdy nie dowie się o swojej wadzie
    To prawda, ja miałem swój aparat ponad dwa tygodnie. W międzyczasie zrobiłem zdjęcia u znajomego na ślubie i nic nie zauważyłem. Dopiero na forum zaczęła się "jadka"
    Pozdrawiam
    AS
    Z6 Z24-70/2.8S | Z24-70/4S | Z14-30S | D4 | AFS24-70/2.8 | S24-105/4 ART | AFS70-200/4 | AFS16-35/4 | SB910 | SB900

  10. #530

    Domyślnie

    https://nikoneurope-pl.custhelp.com/...ail/a_id/63240
    ciekawe co z tego wyniknie dalej. Miałem kupić a chyba rozsądniej będzie jak poszukam dobrej siedemsetki...
    D200 D610 T 28-75 2,8 N 50 1,8

Strona 53 z 151 PierwszyPierwszy ... 343515253545563103 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •