Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie [Snowboard] Lublin Sportival

    Witajcie,
    to mój pierwszy post na forum, więc nie bijcie za błędy. Przedstawiam Wam galerię z zawodów snowboardowych na Placu Zamkowym w Lublinie, które odbyły się 6. grudnia 2014 roku. Sprzęt: Nikon D3100 + 35mm f/1.8G

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    8.

    9.

    10.

    11.

    12.

    13.

    14.

    15.

    Więcej na: http://jakubbaltyn.wordpress.com/201...lin-sportival/

  2. #2

    Domyślnie

    Witaj, no więc całkiem udany masz debiut Jest dynamika, ładnie uchwycone światełko, zwłaszcza podświetlony pryskający śnieg... nie znam się na snowboardzie, ale w kilku przypadkach chyba nie do końca trafiłeś w najlepszy moment tricku, może też to kwestia ustawienia z odpowiedniej strony - słowem, pozy mogłyby być MZ trochę lepsze - np. 3 i 13, podoba mi się nr 9, tylko kadr za wąski, ucięty przód deski... Ale ogólnie jest fajnie sam myślałem, żeby się wybrać, ale jakoś nie wyszło...

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki. To był mój debiut w fotografowaniu zawodów snowboardowych i to do tego nocą. Miejscówki wybierałem różne, ale myślę, że są ok. Poza tym, że podczas zjazdów na rurze (jibbing) zawodnicy nie mieścili się w kadrze. Za rok się poprawię... o ile podobne event się odbędzie. Polecam się wybrać

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •