Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Wątek: Spoterzy

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SerU Zobacz posta
    Ja wiem Piotrze, ale to był akurat rzeczywiście zupełny przypadek i postanowiłem to zdjęcie wysłać, bo szkoda mi go po prostu było Stawka, jak stawka - 50 za partyzanta nie jest dla mnie ujmą na honorze
    z tego co pamiętam to za 50 funtów można nabyć 60 browarów

    I o Takie podejście mi chodzi- bo się opłaca. minimum 3 dni picia, a znam i takich co 2 miesiące



    Próbowałeś po tym zakupie wysyłać oferty do tego samego klienta odnośnie innych rzeczy które mógłbyś dla nich zrobić? Jeśli to jak z odzewem?

    Jak to wygląda w Polsce?- rozumiem ZUS i podatki trzeba płacić to się nie opłaca udostępnić klientowi za 50 funtów.

    Jesteśmy na dobrym tropie.
    coolpix L29

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NegLTD Zobacz posta
    z tego co pamiętam to za 50 funtów można nabyć 60 browarów

    I o Takie podejście mi chodzi- bo się opłaca. minimum 3 dni picia, a znam i takich co 2 miesiące



    Próbowałeś po tym zakupie wysyłać oferty do tego samego klienta odnośnie innych rzeczy które mógłbyś dla nich zrobić? Jeśli to jak z odzewem?

    Jak to wygląda w Polsce?- rozumiem ZUS i podatki trzeba płacić to się nie opłaca udostępnić klientowi za 50 funtów.

    Jesteśmy na dobrym tropie.
    Ja piwa nie piję od matury - mój dziadek zajmował kierownicze stanowisko w latach świetności w Browarze Piastowskim we Wrocku, więc piwska się ochlałem za wszystkie czasy zanim dobiłem do 18-tki Teraz tylko wóda na myszach i nic więcej

    Jeśli chodzi o firmę od holownika, to dla nich już nic więcej nie robiłem (mają nadwornego fotografa), ale dla jednego z managerów popełniłem parkową sesję jego rodziny z psem, bo się okazało, że mieszka niedaleko mnie

    Jeśli chodzi o działalność i ZUS'y, to w UK wygląda to zupełnie inaczej. Nawet nie będę się rozpisywał, bo nie uwierzycie W Polsce prowadziłem działalność do 2003 roku i jak znam życie, to od tego czasu przepisy zmieniły się milion razy, więc tutaj nie doradzę, jak ten temat ogarnąć.
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NegLTD Zobacz posta
    z tego co pamiętam to za 50 funtów można nabyć 60 browarów

    I o Takie podejście mi chodzi- bo się opłaca. minimum 3 dni picia
    proponuje wybrac jakis inny sposob zarabiania na piwo. z takim podejsciem marnie widze szanse na imprezowe zycie, raczej przymusowy odwyk
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    proponuje wybrac jakis inny sposob zarabiania na piwo. z takim podejsciem marnie widze szanse na imprezowe zycie, raczej przymusowy odwyk
    Ja już mam wątrobę do wymiany więc mogę pić. Widzisz- czyli jednak opłacało się sprzedać zdjęcie za 50 bo wyszedł z tego jeszcze kontakt na sesję rodzinną z psem.
    coolpix L29

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NegLTD Zobacz posta
    Ja już mam wątrobę do wymiany więc mogę pić. Widzisz- czyli jednak opłacało się sprzedać zdjęcie za 50 bo wyszedł z tego jeszcze kontakt na sesję rodzinną z psem.
    dyskusja na forum na temat oplacalnosci sprzedazy zdjec za dana kwote jest rownie sensowna jak jedzenie zupy widelcem.
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    dyskusja na forum na temat oplacalnosci sprzedazy zdjec za dana kwote jest rownie sensowna jak jedzenie zupy widelcem.
    Kiedyś obudziłem się w lesie z kilkoma takimi jak ja:w sensie jesteśmy w środku lasu i każdy z nas ma zupkę chińska i jest głodny a nie ma czajnika żeby wodę zagotować.

    I sytuacja się powtarza- po co jeść zupki chińskie jak można wyskoczyć nad morze na ryby.
    coolpix L29

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    dyskusja na forum na temat oplacalnosci sprzedazy zdjec za dana kwote jest rownie sensowna jak jedzenie zupy widelcem.
    na forum 99% użytkowników wie jak robić $$$ na zdjęciach.... 20% wytłumaczy że nie masz racji, 80% udowodni że ma obiektyw o dłuższej ogniskowej niż minimetry przyrodzenia.... a 1% odnajduje zabawę czytając te brednie i podbija żeby nie zabić poczucia humoru. 1459% wyliczę jak wytrzeźwieję- L29 [moderacja] najlepsze foty :P
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 05-12-2014 o 02:12
    coolpix L29

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NegLTD Zobacz posta
    na forum 99% użytkowników wie jak robić $$$ na zdjęciach.... 20% wytłumaczy że nie masz racji, 80% udowodni że ma obiektyw o dłuższej ogniskowej niż minimetry przyrodzenia.... a 1% odnajduje zabawę czytając te brednie i podbija żeby nie zabić poczucia humoru. 1459% wyliczę jak wytrzeźwieję- L29 napierdala najlepsze foty :P
    jest rowniez promil ginacych i coraz rzadziej bywajacych na forum uzytkownikow ktorzy od kilkunastu lat utrzymuja siebie i rodziny z fotografii i uwierz mi ze oni maja najwiecej powodow do smiechu glownie z tych ktorzy pisza takie posty jak twoj dobrej nocy.
    ps. najwazniejsza forumowa zasada - piles nie pisz.
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    jest rowniez promil ginacych i coraz rzadziej bywajacych na forum uzytkownikow ktorzy od kilkunastu lat utrzymuja siebie i rodziny z fotografii i uwierz mi ze oni maja najwiecej powodow do smiechu glownie z tych ktorzy pisza takie posty jak twoj .
    Najprawdziwsza prawda, niestety ...

  10. #20
    gregorry
    Gość

    Domyślnie

    Ja tam myślę, że niech sobie każdy robi jak chce... Jak chce sprzedawać zdjęcia po 50 funtów, to niech sprzedaje. Każdy się ceni na tyle na ile uważa i nic nam do tego.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •