Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Irlandia

  1. #1

    Domyślnie Irlandia

    Panowie, nie mam nikogo doświadczanego kto by odpowiednio skrytykował bądź pochwalił (jeśli jest za co) moje zdjęcia, w związku z tym wrzucam kilka zdjęć z ostatniego wypadu. Czekam na komentarze.

    1


    2


    3


    4


    5


    6


    7


    8


    9


    10


    11


    12

  2. #2

    Domyślnie

    Ale cukierasy. Podobają Ci się takie? Really?
    A new shit has come to light...

  3. #3

    Domyślnie

    Jak dla mnie osobiście 3 i 10. Ogolnie secik trochę przekolorowany wg mnie. Pozdrawiam
    D3100 N18-55, N35 1.8, S70-300

  4. #4

    Domyślnie

    Nie slodzilem ich jakoś bardzo, ale dziekuje za komentarze.

    Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

  5. #5

    Domyślnie

    Bardzo ładne, podobają mi się kolorki.

    Pzdr.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •