Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21

    Domyślnie

    Powiem szczerze że niezmiernie cieszę się że w końcu w dziale ciemni są porządki i usunięte zostały tematy nie pasujące do działu (no może się do tego sam trochę przyczyniłem ;P ).
    Fajnie by było gdyby powstał odrębny dział np analogowy gdzie były by ciemnie aparaty tradycyjne i inne systemy oraz wszystko związane z tematyką analogową.
    teraz żeby poczytać coś o analogach trzeba latać po dziwnych miejscach.
    Może by tak do kupy??
    F5 z MF-28, d700, D300, SB-900 Magnifax 4 C-41 i RA-4

  2. #22
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 744

    Domyślnie

    Sęk w tym, ze forum mamy podzielone tak jak mamy (uwazam ze dobrze). Pierwszy dzial jest poświęcony sprzętowi. Drugi zdjęciom. To ma swoje konsekwencje. Zwolennicy pewnych dziedzin by woleli by było inaczej. Wygodnie dla nich. I to zrozumiałe. Tylko wygoda dla jednych oznacza niewygode dla innych. I niekonsekwencje w ukladzie forum.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  3. #23

    Domyślnie

    Bo blues. Jest wtedy. Kiedy człowiekowi jest źle.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  4. #24

    Domyślnie

    zamiast Aparaty tradycyjne ---> powinno być aparaty analogowe nikon. W tedy faktycznie o contaxach, mamiyach, bronicach etc. mogę pisać/szukać w dziale "inne systemy aparaty analogowe". Obecnie będą się wątki pokazywać w złych działach, gdyż nazewnictwo wprowadza w błąd - dobrej nocy
    A7mk2 Zeiss 24-70/4 Sony G 70-200/4 v35/1.4,v50/1.1 FM2 Z50/1.4

  5. #25

    Domyślnie

    To powinno być moje ulubione działy co by się samo robiły po zalogowaniu
    F5 z MF-28, d700, D300, SB-900 Magnifax 4 C-41 i RA-4

  6. #26

    Domyślnie

    Ja polecam fajne forum http://analogus.eu/

  7. #27

    Domyślnie

    Prawie jak spam wyszło, ale zobaczymy jak się będzie rozwijać. Zapisałem się na to forum.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •