Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Epson V500 skaner - błąd "Cannot communicate with the scanner"

    Witam,
    dawno nie używałam skanera, dzisiaj chciałam coś przeskanować i natknęłam się na następujący błąd:

    - Próbowałam skanować na różnych trybach, zarówno na Professional jak i Auto sytuacja się powtarza
    - Sprawdziłam czy wszytko jest dobrze podłączone, jest
    - Zrestartowałam komputer
    - Odinstalowałam i zainstalowałam sterownik jeszcze raz (v. 3.7.7.3 z tego co widzę na stronie epsona to mam najnowszy jaki wyszedł - strona epsona ze sterownikiem )
    - Komputer wykrył skaner i potwierdził, że wszystko jest zainstalowane poprawnie i gotowe do użycia

    Błąd nadal się pojawia. Po reinstallu sterowników raz udało się odpalić EPSON Scan'a, zaczął jakby skanować, po czym wyskoczył błąd. Próbowałam odpalić program jeszcze raz to już się nie odpalił tylko po jakimś czasie wyskoczyło samo okno z błędem.

    Czy miał ktoś podobny problem? Bardzo proszę o pomoc.
    D750 + D700 + F80 + Pentacon Six TL + 14-24/2.8 + S 35/1.4 + S 50/1.4 + S 85/1.4 + 105/2.8 VR + 70-200 VRII + CZ Biometar 80/2.8 + Sonnar 180/2.8 + SB-800 + Sunpak 555 + PW II

  2. #2

    Domyślnie

    Kilka pytań:

    1. Wyłączałeś firewalla/antywira żeby sprawdzić, czy skaner ruszy?
    2. Próbowałeś trybu awaryjnego Windowsa?
    3. Skaner nie jest przypadkiem podpięty do USB3?
    4. Próbowałeś na innym kompie?
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  3. #3

    Domyślnie

    Długo to dosyć do Stanów leciało... i po drodze adres zgubiło...

  4. #4

    Domyślnie

    Panowie moderatorzy: usunęliście dwa (przynajmniej) posty spamera/ki - i mój post zrobił się jakby pozbawiony kontekstu...
    Należy chyba dokończyć czyszczenie.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •