Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Golarka

  1. #1

    Domyślnie Golarka

    Jaką golarkę polecacie? Szukam coś co by się nie zepsuło po pierwszym goleniu ale i żeby tanie w miarę było
    Dotychczas goliłem się zwykłą maszynką elektryczną a później w ruch szły niezastąpione polsilveryII
    Czasami się człowiek śpieszy i nie jest w stanie ogarnąć na szybko 2-3 tyg. brody bez porobienia sobie niechcianych defektów na twarzy
    Fajnie gdyby miała możliwość do całkowitego golenia jak i pozostawienia 2-3 dniowego zarostu.

    EDIT:
    Zapomniałem dodać, że mam bardzo twardy i gęsty zarost.
    Ostatnio edytowane przez spiritus ; 23-11-2014 o 22:43
    Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N85/1.8s || SB-600 || YN560

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  2. #2

    Domyślnie

    ja np mam remingtona
    http://pl.remington-europe.com/men/g...er-hc5780.html

    mam troche sprzetwo tej firmy w domu (suszarki, prostownice i jakies inne cuda nie wiadomo do czego co to ich moja luba używa). Jesli chodzi o maszynke to zlego slowa powiedziec nie mozna - smiga od lat, wodoodporna, aku dlugo trzyma. Nic sie nie psuje. Na zero sie tym nie ogolisz ale do dwudniowego w sam raz Miewalem w zyciu philipsy i brauny - remington dziala najdluzej i bezawaryjnie. Polecam

    BTW chyba gdzies byl watek o golarkach juz. Trza poszukac w szukajce.

  3. #3

    Domyślnie

    Ja maszynkę do włosów mam
    Szukam czegoś czym się ogolę na 0 i na 2-dniowy zarost
    Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N85/1.8s || SB-600 || YN560

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  4. #4

    Domyślnie

    Ja polecam Braun 330 S-4. Poprzedni model używałem z 5 lat. Po którymś zaliczeniu gleby, rozwalił mi się trimer ale spokojnie mogłem posklejać na stałe i działało dalej. Raz wymieniałem ostrza, przy kolejnym razie kupiłem w/w model. Nie mam zbyt gęstego zarostu i w przypadku 2 dniowego muszę zacząć od trimera i trochę schodzi z tym.
    Bateria świetna, trzyma z miesiąc lub więcej przy codziennym goleniu.

  5. #5

    Domyślnie

    Sprezentowałem ojcu braun serii 7, polecił mi znajomy i Bond, James Bond , może tanio wyrwiesz serie 5

  6. #6

    Domyślnie

    Jest promocja na golarki brauna (zwrot kasy do 200 zl w zależności od modelu), która obowiazuje do końca roku więc może coś wybierzesz. Dotychczas mialem brauna serii 3, która służy mi już od 10 lat. Dziś zakupilem nową serii 5 oby sprawdziła się nie gorzej niż poprzedniczka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •