Jaką golarkę polecacie? Szukam coś co by się nie zepsuło po pierwszym goleniu ale i żeby tanie w miarę było
Dotychczas goliłem się zwykłą maszynką elektryczną a później w ruch szły niezastąpione polsilveryII
Czasami się człowiek śpieszy i nie jest w stanie ogarnąć na szybko 2-3 tyg. brody bez porobienia sobie niechcianych defektów na twarzy
Fajnie gdyby miała możliwość do całkowitego golenia jak i pozostawienia 2-3 dniowego zarostu.
EDIT:
Zapomniałem dodać, że mam bardzo twardy i gęsty zarost.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami