Piękne zdjęcia,zwłaszcza śnieg wyszedł kapitalnie, czysto i puszyście.
gratulacje
Szukaj
Piękne zdjęcia,zwłaszcza śnieg wyszedł kapitalnie, czysto i puszyście.
gratulacje
Ekstra, każde się podoba.
Tak z ciekawości możesz też pokazać je w kolorze?
Nikon + Nikkor
https://www.instagram.com/z_nurtem_sanu_i_dunajca/
Technicznie zdjęcia leżą, widać to zwłaszcza na dwójce (niebo po prawej). Szkoda, bo BW miłe dla oka.
LED ZEPPELIN
Będę za Andrzejem. Krzywe drzewka nie pomagają.
K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
http://bartekkw.deviantart.com/
"Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams
Ładne, jak cała Norwegia.
Ciągle się kręcę po tych okolicach![]()
Szczególnie 3jka mi się podoba. Świetne zdjęcia.
Jak dla mnie 1 i 4 mają coś w sobie. Czym robione?
Skontaktuj się z nami