Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21

    Domyślnie

    Jacku - niestety muszę liczyć na to że uda się jakoś psim swędem załapać w ostatniej chwili
    Szykują mi się produkcje na styczeń a do tego terminy sa płynne
    To moja praca... więc muszę zwolnić miejscówkę i liczyć na jakiś cud
    Wściekły jestem ale ponieważ to sa nawet 10 dniowe produkcje - to sam rozumiesz

  2. #22

    Domyślnie Przd i Po

    Dzieki Kochani za zainteresowanie!
    Caly czas sa jeszcze miejsca na retusz i kilka na fotografie!
    Jako maly przedsmak wrzucam swieza fotke przed i po (wlasnie idzie do druku, okladka magazynu) - takich i innych sztuczek bedziecie mieli mozliwosc nauczyc sie na warsztatach!


    Zapraszam cieplo!
    Ostatnio edytowane przez qstra ; 10-12-2014 o 02:28 Powód: za duuuuze zdjecia :)

  3. #23

    Domyślnie

    Tak jak Jacek pisał - warsztaty były na prawdę full wypas. Organizacyjnie super, sprzęt rewelacja, ale po tym co Joasia pokazywała na zajęciach obróbkowych (byłem tylko na tej części) dalej zbieram szczękę z podłogi.

    Był taki ogrom wiedzy i trików, że będę potrzebował trochę czasu, żeby to przetrawić
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  4. #24

    Domyślnie Joana Kustra - warsztaty Kraków styczeń 2015

    ja tez bardzo sie ciesze i chcialem bardzo ladnie podziekowac Joasi i Jackowi - dziekuje



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez Carlos_lo ; 21-01-2015 o 09:50
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  5. #25
    kobieta Awatar abre
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Chatka Fanaberka pod Otwockiem
    Posty
    445

    Domyślnie

    Ja też bardzo dziękuję! Wspaniale uporządkowaliście mi wiedzę i pokazaliście nowe rzeczy. Jeśli ktokolwiek miałby jeszcze wątpliwości czy brać udział w warsztatach, które organizują Jacek lub Czornyj to może się tych wątpliwości pozbyć

    Joasiu, dziękuję za świetną atmosferę i wieczorne integracje I za to, że zdecydowałaś się przyjechać. Mam nadzieję, że możemy liczyć na powtórkę!
    Pola Gałczyńska

    moje www

  6. #26

    Domyślnie

    Dzięki ogromniaste za możliwość zobaczenia Joasi w swojej obróbkowej akcji Niby techniki teoretycznie znane ale po "kustrowemu" brzmią świetnie. Dzięki dla Joasi i Jacka, było fajnie i postanowiłem sobie dzięki tym warsztatom zrobić reset swojego podejścia do zdjęć i zacząć jeszcze raz ponownie...może nie jest za późno Czekamy na grupówki
    "Używaj serca i umysłu po to, aby wspomagać siebie i bliźnich dobrym słowem, życzliwością i budzić w nich zachwyt dobrem."

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •