Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26
  1. #11

    Domyślnie

    Rozważcie proszę jakiegoś webcasta z tej części obróbkowej, chętnie bym wziął udział zdalnie, za opłatą oczywiście.
    Choć i całość mnie kusi
    ---
    Oper

  2. #12
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Zastanawiam się właśnie nad nagraniem tego co będzie się działo na komputerze Joasi + trzeba by rejestrować także głos.
    Tylko tego będzie prawie 4x4 godziny. 16 godzin w FHD trochę zajmie. Trzeba by to skomasować, a i tak będzie tego dużo
    Czym zgrać to co się wyświetla na monitorze?

    Z sesji foto też zresztą chcę backstage video. Ale ja się zawsze za to zabieram. Może tu ranga warsztatów mnie zdopinguje by wreszcie to dopiąć do końca.

    PS - niech cisza na forum was nie zwiedzie. Jest już 8 osób na część foto i 7 na postprocess. A tak właściwie to się jeszcze nie zaczęła reklama warsztatów ... i nie wiem czy jest sens ją robić, bo za pare dni nie będzie o czym mówić
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 25-11-2014 o 01:44
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  3. #13

    Domyślnie

    jakbyście ogarnęli tutorial dostępny online później z tego za jakieś 300-500zł z obu wydarzeń w dobrej jakości to też pewnie dużo by się na to rzuciło

  4. #14

    Domyślnie

    Dokładnie. Ja niestety nie dam rady bo trochę drogo i niestety za daleko, ale na wersję cyfrową warsztatów (zwłaszcza postproces) z chęcią bym się skusił.
    Aparat

  5. #15
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Na część fotograficzną w terminie 15 i 16 jest już komplet. Teraz przyjmuje na listę rezerwową, czekając na wpłaty od 10 uczestników.
    Na postproces jest jeszcze kilka miejsc (bo tam będzie w ogóle więcej uczestników niż w częsci foto warsztatów).
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 03-12-2014 o 00:54
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  6. #16

    Domyślnie

    Wszystkim uczestnikom gorąco zazdroszczę, choć finanse pewnie nie pozwolą. Ale może coś się wydarzy i będę jakoś mógł dołączyć do części pierwszej (choć jest już komplet).

    Właśnie, może jakoś utrwalić materiał z warsztatów i za opłatą udostępniać?
    Ostatnio edytowane przez Śprotek ; 25-11-2014 o 12:58

  7. #17

    Domyślnie

    i ja się przyłączę do prośby o film warsztatowy z postprocesu - sądzę, że jeżeli byłoby nagrane "wszystko" to cena identyczna jak za obecność na miejscu nie odstraszy, ja przynajmniej tyle chętnie zapłacę i zapisuję się od razu na taki film.

  8. #18
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Muszę porozmawiać z Joasią na ten temat. Choć sam jestem nieco sceptyczny do tego pomysłu.
    Myślałem o rejestracji dla uczestników.

    @fafniak - na część studyjną, fotograficzna mamy już duży nadkomplet (15 osób na 10 miejsc), na postproces zostało ostatnie kilka miejsc i długo to nie potrwa jak znikną. Zastanawiaj się szybciej
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  9. #19

    Domyślnie

    poszła PW

  10. #20
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    UWAGA: w związku z brakiem miejsc na część studyjną w terminie 15,16 stycznia postanowiliśmy tydzień później zrobić powtórkę warsztatów. Czyli mamy dodatkowy termin 22-25 stycznia. NA RAZIE są na niego miejsca (kilka). Za moment ich nie będzie, pójdzie mailing ze sklepu Fripers i reklama na optyczne (nawet nie wiem czy ją dam, bo może będzie po wszystkim już wcześniej).
    Są ostatnie miejsca na postproces 17 i 18 stycznia.
    fafniaczku - milczysz Skonkretyzuj się. Masz teraz 2 terminy na postprocess - 17, 18 i 24, 25.


    Rozmawiałem z Joasią o nagrywaniu postprocesu.
    Też nie jest za tym pomysłem.
    Chcemy nagrać jakiś fragment, jej podejście do jednej z czynności jaką robi (co to będzie - nie ustaliliśmy), to będzie taki tutek, wrzucony na Vimeo czy YT.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •