Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Bez makijażu.

  1. #1

    Domyślnie Bez makijażu.




    1.




    2.


    Zapraszam.
    Nie wiem, co napisać.

  2. #2

    Domyślnie

    Bez makijażu i coś mi się wydaje że bez ostrości. Na jedynce przeszkadzają mi kolory - brzydkie tło i zbyt czerwona twarz. Przeszkadza też ciemny pas po lewej stronie kadru. 2-ka lepsza w obróbce, ale tu brakuje mi ostrości i uśmiechu dziewczyny. Chyba warto sprawdzić inne kadry z tej sesji...

  3. #3

    Domyślnie

    mi wygląda na poruszone

  4. #4

    Domyślnie

    Bez ostrości i bez światła. Nie rozumiem sensu publikowania tego zdjęcia. Chyba, że chciałeś sprowokować forum na zasadzie "o walnę gniota zobaczymy czy ktoś tu jeszcze żyje". Zawsze więcej jest odpowiedzi na zdjęcia kiepskie niż na te w miarę ok
    D610 n 16-35 f4, S 35mm/1.4, S 50mm/1,4, 85mm/1.8G, sigma 150-600 C
    http://500px.com/arekkruszka
    FB MM

  5. #5

    Domyślnie

    To fakt. Brak ostrości pierwszy rzuca się w oczy.
    D5100 / S17-50 F2.8 /Metz52

  6. #6

    Domyślnie

    85mm i f/2 powoduje bardzo małą głębię ostrości, na której nota bene mi absolutnie nie zależy. Plastyczność i analogowość jest najważniejsza, po Polsce oczywiście.
    Nie wiem, co napisać.

  7. #7

    Domyślnie

    Nieostre, w drugim lepiej by było bez tej winiety

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PiciuD300 Zobacz posta
    85mm i f/2 powoduje bardzo małą głębię ostrości
    Owszem, ale tutaj, moim zdaniem, nawet ta mała GO nie trafiła tam gdzie powinna.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PiciuD300 Zobacz posta
    85mm i f/2 powoduje bardzo małą głębię ostrości, na której nota bene mi absolutnie nie zależy. Plastyczność i analogowość jest najważniejsza, po Polsce oczywiście.
    rozumiem ze analogowosc przejawia sie w tym ze foto jest kadrowo kompletnie od czapy a plastycznosc tym ze za diabla nie mozna znalezc tu odrobiny logicznego swiatla?

    od dluzszego czas mam niejasne odczucie ze w opinii wiekszosci odbiorcow naturalne = oszpecone i brzydkie, analogowe = fatalnie zaswiecone, najlepiej ziarniste i czarnobiale a plastyczne = im bardziej nieostro tym lepiej.
    polaczenie natomiast naturalnosci z analogowoscia i plastycznoscia daje tzw artyzm i sztuke wyzsza.

    wybacz przydlugi wywod ale nie kupuje tej foty. to beznadziejny pstryk calkiem ladnego dziewczecia
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  10. #10

    Domyślnie

    Popieram, dziewczę zaiste śliczne
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •