Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: Kalendarz 2015

  1. #1

    Domyślnie Kalendarz 2015

    Została już tylko jedna kartka z kalendarza 2014 i połowa listopada.
    Więc chciałbym się spytać czy są jakieś plany na 2015.

  2. #2

    Domyślnie

    Też czekałem na nowy, ale w przyszłym roku chyba miejsce musi odziedziczyć inny kalendarz. I bardzo żałuję. Może to słaba sprzedaż poprzednich wydań się do tego przyczyniła ? Dlatego byłbym za formą zbierania zamówień i dokonywania przedpłat, i drukowania tylu egzemplarzy. ile przedpłat, plus może kilka na "górkę". No cóż, w tym roku już chyba nic z tego nie wyjdzie.
    Coś tam, coś tam .... i jeszcze troszkę ....

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2010
    Miasto
    Prawie nad morzem
    Posty
    51

    Domyślnie

    gdzie wpłacić pieniądze?
    jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom

  4. #4

    Domyślnie

    Kiedyś wisiał u mnie NG, ale to nie to samo
    Wspieram już "Nikoniarze", wesprę i Kalendarze. Zatem: gdzie wpłacić pieniądze
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  5. #5

    Domyślnie

    Eee no tak nie może być. Kalendarz Nikoniarzy to u mnie już tradycja. Nie wyobrażam sobie przyszłego roku bez nowego kalendarza, tak się nie da żyć. A tak na poważnie to może admin forum wyśle do wszystkich forumowiczów informację, że w tym roku robimy przedpłaty i zobaczymy ile osób się zgłosi. Ja jestem za kolejną edycją.
    Mój blog o fotografii Fotograf ślubny trójmiasto

  6. #6

    Domyślnie

    Dokładnie, miałem zakładac temat w Sprawach, ale myślę sobie- coś przeoczyłem, poszukam...
    Cała wpłata wczesniej- ogłosić szybki konkurs- i kto wpłaci, ten ma.
    I wiadomo, że przy małym zainteresowaniu cena bedzie adekwatna.
    D3303s/18-55/35/50/105/28/16/85/YN460 II/RF602/SB-700/055XPROB+804RC2

  7. #7

    Domyślnie

    Kochani,
    kalendarza 2015 nie będzie z uwagi na nieopłacalność finansową, dużo pracy i czasu jakiej wymaga ta sprawa, braku wielu chętnych do pomocy, innych spraw jakimi muszę się zajmować w związku z forum (choć niewiele póki co widać, to wiem...).

    Jeśli w przyszłym roku zdobędziemy sponsora na część, będzie ponownie. Na to liczę, od sponsora zaczniemy i to jeszcze w lato.
    Na końcu wszystko będzie dobrze... a jak nie jest dobrze, to znaczy, że to nie koniec!

    Proszę przeczytaj Regulamin.
    Polityka Prywatności forum
    Informacje dot. reklamy na forum

  8. #8

    Domyślnie

    Szkoda. Pozostaje czekać do przyszłego roku, a teraz kupić jakiś inny.
    Coś tam, coś tam .... i jeszcze troszkę ....

  9. #9

    Domyślnie

    Będzie trzeba powiesić kalendarz z 2009 roku, ten sam rozkład dni ma
    Mój blog o fotografii Fotograf ślubny trójmiasto

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fomag Zobacz posta
    Kochani,
    kalendarza 2015 nie będzie z uwagi na nieopłacalność finansową, dużo pracy i czasu jakiej wymaga ta sprawa, braku wielu chętnych do pomocy, innych spraw jakimi muszę się zajmować w związku z forum (choć niewiele póki co widać, to wiem...).

    Jeśli w przyszłym roku zdobędziemy sponsora na część, będzie ponownie. Na to liczę, od sponsora zaczniemy i to jeszcze w lato.
    Nikon PL nie chce objąć patronatu z lekko partycypacją?

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •