Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33
  1. #1

    Domyślnie Nikkor 80-200 f/2.8D ED - pytania specyficzne ;)

    http://www.bhphotovideo.com/bnh/cont...124669&is=GREY

    no wlasnie, wedlug tej strony w NY cena tego szkla jest bombowa, przynajmniej tak mi sie wydaje, ale wiadomo, gwarancja... z transportem nie ma problemu bo mam zaprzyjazniona firme w USA ktora moze to kupic i przy najblizszej okazji przywioza mi to osobiscie... no ale teraz pytanie, czy w zwiazku z tym, ze nie ma do tego gwarancji honorowanej (jak na razie) w naszym kraju, jest sens kupowac to tam ? i drugie pytanie, za ile najtaniej mozna kupic to szklo legalnie w Polsce, z f-vat ?
    Aparat zmienilem... ale forum? Nigdy w zyciu!
    5D | 24-70/2.8 L | 580EXII | 420EX | Grip | L358

  2. #2

    Domyślnie

    Przede wszystkim sprostowanie - produkt który prezentujesz nie ma gwarancji - nawet amerykańskiej. To tzw. grey market - tanszy co prawda ale bez gwarancji w stanach.

    Dla kogos kto sciaga ze stanow to nawet lepiej - gwarancja i tak nie do wykorzystania, a przynajmniej kasy tyle nie ubedzie.

    W Polsce z tego co sie orientuje szklo kosztuje w granicach 4-5 tys. Widzialam tez cene 2600 ale w nia nie wierze. Moze uzywany. I pewnie nie na gwarancji.

  3. #3

    Domyślnie

    Jest jak pisze Ewa, jednak zastanawiam sie nad oplacalnoscia calego przedsiewziecia. Sa sprzedawcy (info na priv'a) ktorzy sciagna to szklo w kosztach okolo 3400 - 3500 PLN. Zreszta wystawiaja sie na Allegro i bez specjalnego klopotu mozna je kupic za te pieniadze. Na 100% warto bo to swietny obiektyw.

  4. #4

    Domyślnie

    Piotrze, tak przy okazji tego tematu... W jaki sposob w tym obiektywie wybiera sie ogniskowa?

  5. #5

    Domyślnie

    dzieki za info, wszystko wiem :/
    Aparat zmienilem... ale forum? Nigdy w zyciu!
    5D | 24-70/2.8 L | 580EXII | 420EX | Grip | L358

  6. #6

    Domyślnie

    Ewuniu, ten o ktorym tutaj mowimy ma juz dwa pierscienie wiec tradycyjnie. Moj natomiast to model suwany...

  7. #7

    Domyślnie

    Ach... Przepraszam - faktycznie - brak D... Ale dzieki za odpowiedz - rozwiala moje watpliwosci.

  8. #8

    Domyślnie

    To jeszcze raz ja. Po pierwsze sprostowanie - produkty grey market maja w B&H roczna gwarancje - ale pewnie realizowana przez nich a nie przez Nikona.

    Po drugie - cena 2800 nawet jak na stany jest b. niska.

  9. #9
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2004
    Miasto
    Tarnobrzeg
    Posty
    144

    Domyślnie

    Adminie. Zdecyduj sie. Raz piszesz Ewa, a raz Ewuniu. Nick to nick, a nam sie miesza, ze moze mamy juz dwie dziewczyny na forum. Tak nie mozna...
    Pozdrawiam wszystkich.Jacek.
    D 70 + 18-70 + 70-210/1:4-5,6 D + SB 800 + SB 26 + F 90 X

  10. #10

    Domyślnie

    Ja też jak widzę Nikoniarkę, to mi się język plącze
    POzdro!
    D70|N AF-S18-70DX|N AF50/1,8D|SB-800|ML-L3|CF 1GB|Sherpa 600n|TLZ 2|MC MTO-11C A
    ŻONA to luksus - APARAT to konieczność!!!

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •