Witam,
mam pytanie dotyczące wyboru "sprzętu" do makro. Przeszukałem forum ale nie znalazłem takiego tematu. Mam Nikona d3100 z obiektywem 18-105. Chciałbym spróbować sił w makro ale ze względów budżetowych muszę na początek ratować się :makro-podobnymi" rozwiązaniami. Napiszcie proszę czy według was lepiej do mojego obiektywu zakupić konwenter raynox dcr250 czy kupić obiektyw Tamron AF 70-300 f/4-5,6 DiLD Macro 1:2 Nikon . Dziękuję za pomoc...
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami