Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28
  1. #11

    Domyślnie

    To bez różnicy jaki jest stary.
    Wypełnia się formularz, daje zdjęcie, podpis i tyle.
    Twarz musi zajmować 80% kadru jak pamiętam, można sprawdzić na stronie urzędu.
    D600
    14,20,28x2,35,50,85,90,300,500
    28-75,70-210

  2. #12

    Domyślnie

    I dla Twojej wiadomości. Żona powinna sama ten dowód odebrać.
    Nie usunięto podpisu, ponieważ użytkownik nie posiadał linku do strony komercyjnej.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Władca Pixeli Zobacz posta
    A czego się można spodziewać jak stary dowód to jeszcze papierowa książeczka.
    i czy są jakieś wymagania jak na zdjęciu niżej.

    Takie to to chyba są do paszportu a nie dowodu?

    Zresztą nie ma się co spinać bo i tak na tym dowodzie niewiele widać bo fotka ma wielkość znaczka pocztowego 3x2,5 cm i tragiczną rozdzielczość. Do mojego dowodu klepnął mi brat komórką a było to to 6 lat i aparaty w komórka były wtedy beznadziejne w porównaniu z dzisiejszymi.
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  4. #14

    Domyślnie

    3*2.5 to może jest na dowodzie ale zdjęcie ma mieć 40*50mm bodajże.
    D600
    14,20,28x2,35,50,85,90,300,500
    28-75,70-210

  5. #15

    Domyślnie

    Jeżeli zdjęcie do dowodu będziesz robił w 2015 roku, to zgodnie z wytycznymi będą takie same, jak w przypadku zdjęcia do paszportów
    Nikon Z6_2, N Z35/1.8S, Viltrox AF 85/1.8_II, Angelbird CFexpress 512GB, SanDisk SDXC 128GB, plecak i torba +filtry UV

  6. #16

    Domyślnie

    Wymiary to 35x45mm.. wytyczne są takie, ze ma być widoczny lewy półprofil, czyli prawego ucha nie widać wcale. Twarz ma być równo oświetlona.. ja robiłem dwa miesiące temu, sam w domu przy zastanym (takie pomieszczenie, że fajnie się światło rozchodzi) i nie było żadnych problemów. Nie patrz w obiektyw tylko lekko w prawo

  7. #17

  8. #18
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Coś z tym linkiem nie teges.

    Gdzieś słyszałem , że ma być biometryczne ale sam wizerunek ma być mniejszy niż do paszportu.

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pudlox Zobacz posta
    Wymiary to 35x45mm.. wytyczne są takie, ze ma być widoczny lewy półprofil, czyli prawego ucha nie widać wcale. Twarz ma być równo oświetlona.. ja robiłem dwa miesiące temu, sam w domu przy zastanym (takie pomieszczenie, że fajnie się światło rozchodzi) i nie było żadnych problemów. Nie patrz w obiektyw tylko lekko w prawo
    Od 1 marca zdjęcie ma być na wprost. Wymiary takie same jak wcześniej - 35x45mm
    lustra-brak

  10. #20

    Domyślnie

    Tutaj są aktualne wymagania i przykłady.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •